2737
2734

با اجازه استارتر اونایی که دندون ، پزشکی ، دارو ،فیزیوتراپی، پرستاری آزاد میخونید شهریه هر ترم چقدره؟

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من سال پنج پزشکی هستم این ترم ۳۳ تومن بود شهریه ام

حالا اگه اینستا پست میذاشتم میگفتم لایک کن ، نمیکردی 😒شوخی زیاد میکنم😁 نه لایک کن نه دلخور شو 🫀                         بله دانشجوی پزشکی هستم .میام اینجا تا از درس دور باشم . میشه لطفا سوال کنکوری نپرسی؟🥺❤️
2740
با اجازه استارتر اونایی که دندون ، پزشکی ، دارو ،فیزیوتراپی، پرستاری آزاد میخونید شهریه هر ترم چقدره ...

پزشکی معمولی حدودا ۳۰ خودگردان ۶۰ دندونم همینقدر حدودا ولی یکم بیشتر چون واحد عملیاش زیاده

پرستاری معمولی ۱۵ حدودا خودگردان ۲۵

فیزیو ازاد نداره

دارو هم حدودا مثل پزشکی یه کوچولو کمتر

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
خو رشته ب رشته فرق می‌کنه من ارشد روانشناسی بالینی ترمی ده تومن ورودی ۴۰۱ وروری ۴۰۲هاسیزده تومنه&nb ...

چخوب شد دیدمت

من امسال آزمون دادم احتمالا برم آزاد

میدونی گرایش تربیتی یا عمومی چقدره؟

من شنیده بودم بالینی ۱۶.۱۷ تومنه

ترم اولت چقدر بود ؟ 

ترم اول ۱۲ تومن 

حالا اگه اینستا پست میذاشتم میگفتم لایک کن ، نمیکردی 😒شوخی زیاد میکنم😁 نه لایک کن نه دلخور شو 🫀                         بله دانشجوی پزشکی هستم .میام اینجا تا از درس دور باشم . میشه لطفا سوال کنکوری نپرسی؟🥺❤️
پزشکی معمولی حدودا ۳۰ خودگردان ۶۰ دندونم همینقدر حدودا ولی یکم بیشتر چون واحد عملیاش زیاده پرستاری ...

عزیزم معمولی و خودگردان تفاوتشون چیه

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂
چخوب شد دیدمت من امسال آزمون دادم احتمالا برم آزاد میدونی گرایش تربیتی یا عمومی چقدره؟ من شنیده ب ...

عمومی و تربیتی خیلی کمتره درحد شش هفت تومن.....

البته باید دقیقشو از امور شهریه دانشگاه بپرسی

2706