2733
2739
عنوان

عکس پوست صورت 🤕🤧

143 بازدید | 9 پست

سلام صبح تون بخیر ❤

خانما کسی تجربه درماپن داره  انجام دادین خوب بوده لک نمیاره؟ 

من برای منافذ باز زیاد و جوش و جای جوش که دوجا از صورتم گود شده یکم دکتر پوست گفت ۱۰ جلسه بیا برات انجام بدم ؟

بد تر نمیشه که لک بیاره واقعا خوبه 

عکس پوست صورت رو هم میزارم راهنماییم میکنید لطفا چه کار کنم صورتم خوب بشه 😔

:)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گذاشتی لایک کن

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
2742
ببخشید میخواستم عکس بفرستم اینترنت خیلی ضعیفه اصلا آپلود نمیشه لینک هم میخواستم بفرستم میزنه مجوز ار ...

خب پس سایت خرابه 

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
2738
بله چند بار امتحان کردم نشد  ببخشید شما میدونید چطوری میتونم تاپیک رو حذف کنم لینک تاپیک رو با ...

نه باید لینک رو بفرستی واسه نی نی یار حذف تاپیک 2 اونم یه روز مخصوص هست نمیدونم بخدا کی هس