2752
2734

سلام بعد از نیت و تکبیر 

سوره ی حمد میخونی و بعد یک سوره ی دیگه مثل توحید و بعد رکوع میری و میگی سبحان ربی العظیم و بحمده و بعد سر روی مهر میگذاری میگی سبحان ربی العلی و بحمده سر بر میداری دوباره رو روی مهر می‌گذاری همین رو میگی و بعد بلند میشی مثل رکعت اول حمد و سوره رو میخونی و بعد قنوت می کنی هر چی دوست داشتی تو قنوت میتونی دعا کنی و بعد دو باره رکود و بعد دو سجده و بعد تشهد و سلام و تمام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

وضو میگیری 

دستاتونو تا کنار گوشتون میبرید

تو دلتون میگید ۲ رکعت نماز صبح میخونم قربتن الی الله

بعد یه الله اکبر میگید ودستاتونو میارید پایین

سوره حمد بعد سوره قل هو الله و احد رو میخونید

بعد میرید رکوع تا جایی که دستاتون به زانوهاتون برسه و سه تا سبحان الله میگید

بعد بلند میشید میفتید سجده که دوتاست و در هر کدوم ۳ تا سبحان الله میگید

بعدسجده دوم چهار زانو میشینید و یه مکثی میکنید و بعد بلند میشید

باز حمدو بعدش قل هو الله بعد قنوت میگیرید یه صلوات میفرستید

بعد میرید رکوع و سه تا سبحان الله

بعد میرید دوتا سجده سه تا سبحان الله

بعد که چهار زانو نشستید تشهد و بعدش سلام

که متن تشهد وسلام رو تونت بزنید با حرکه های عربیش دقیق میاد واستون

بازم سوالی بود در خدمتم

چو خدا بوده پناهت ، چه خطر بوده زِ راهت؟           خدا یار باشد ؛ دشمن هزار باشد۞۞

دو رکعت نماز

هر رکعت یه رکوع و دو سجده 

میگی الله اکبر 

شروع میکنی.

حمد و توحید

خم میشی رکوع سه بار میگی سبحان الله 

کامل صاف میشی میگی الله اکبر

بعد میری دو سجده سه بار میگی سبحان الله 

در حال بلند شدن میگی یا حی یا قیوم...

بعد دوباره مثل رکعت اول ولی بعد از توحید قنوت که میتونی یه صلوات هم بفرستی

رکوع

در آخرم بعد از دوسجده 

تشهد و سلام میدی 

که سرچ کنی میاد

سلام عزیزم صبحت بخیر 

نماز صبح دو رکعته 

اول از همه وضوت رو بگیر گلم 

اول باید نیت کنید دو رکعت نماز صبح میخوام برای خدا(تو دلت بگی کافیه ) بعد دستاتو مستحبه (یعنی واجب نیست ) تا گوش ببری بالا بگی الله اکبر حالا شروع میکنی سوره حمد اول میخونی بعد یک سوره دیگه (حتما سوره با بسم الله شروع بشن حمد واجبه و باید اول باشه ولی سوره بعدی اختیاری که چی باشه توحید خوبه آسونه ) بعد الله اکبر میگی میری رکوع (ذکر سبحان الله سه بار بگی کافیه چون تازه داری شروع میکنی) بعد بلند میشی(قیام میکنی) الله اکبر میگی میری سجود (سه تا سبحان الله ) بعد میشینی دوباره سجده میری و بلند میشه حمد و سوره نیخونی بعد سوره توحید قنوت (هر دعایی دلت میخواد میتونی بخونی حتی فارسی میتونی بگی ولی باید با خدا حرف بزنی  و فقط و فقط از خدا بخوای و مخاطبت خدا باشه بعد میری رکوع و بلند میشی میذی سجود دوبار که سجده کردی میشینی و تشهد و سلام میگی 

التماس دعا قبول باشه

اول نیت میکنی که برای رضایت خدا نماز میخونی. (تو این مرحله لازم نیست چیزی بگی همین که نیت رو بدونی کافیه)

بعد رو به قبله الله اکبر میگی و شروع میکنی

سوره حمد رو میخونی بعد هر سوره ایی که دوست داشتی(خودم اخلاص رو دوست دارم)

بعد میری رکوع👈 سبحان ربی العظیم و بحمده یا سه مرتبه سبحان الله

بعد کامل میایستی و میگی الله اکبر

بعد میری سجده سبحان ربی الاعلا و بحمده یا سه مرتبه سبحان الله

دوبار سجده تکرار میشه

بعد بلد میشی و دوباره میایستی و درحال بلند شدن میگی یا حیُ یا قیوم

بعد مثل رکعت اول میخونی

وقتی سوره هاتو خوندی دستات رو برای صحبت با خدا بالا میبری که بهش قنوت میگیم و هر دعایی بخوایی میتونی بکنی

نیت می کنی دو رکعت نماز صبح بخونی ادا واجب، دستها کنار گوش: الله اکبر

سوره حمد و توحید، الله اکبر

می ری رکوع: سبحان ربی العظیم و بحمده، بلند می شی، الله اکبر

سجده: سبحان ربی الاعلی و بحمده، می شینی، الله اکبر، دوباره سبحان ربی الاعلی و بحمده، می شینی، الله اکبر

بلند می شی دوباره مثل رکعت قبل حمد و سوره، و بعد قنوت: ربنا آتنا فی الدنیا حسنه و فی الآخره حسنه و قنا عذاب النار برحمتک یا ارحم الراحمین، اللهم صل علی محمد و آل محمد

می ری رکوع

دو سجده

و بعد تشهد: اشهد ان لا اله الا الله وحده لا شریک له و اشهد ان محمدا عبده و رسوله، اللهم صل علی محمد و آل محمد

سلام: السلام علیک ایها النبی و رحمه الله و برکاته، السلام علینا و علی عباد الله الصالحین، السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

با احترام، درخواست دوستی قبول نمی کنم⚘

البته قنوت مستحبه بعد میری رکوع و سجود رو تکرار میکنی و تشهد و سلام

تشهد:الحمدلله اشهد ان لااله‌الاالله وحده لا شریک له و اشهد ان محمدا عبده و رسوله الهم صل علی محمد و آل محمد

سلام:السلام علیک ایها النبی و رحمت الله وبرکاته السلام علینا و علی عباد الله صالحین السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

و تمام 

سلام.
از کاربر @مینای_بهاری کمک بگیرین. تاپیک نماز دارن گروهی کمک میکنن.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه خدا در زمینیم و باید کانال رحمت الهی باشیم، در آخرت همه با هم بریم بهشت! تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال 1400 اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.