2752
2734
عنوان

آیا خیانته؟

1144 بازدید | 60 پست

هیچوقت فک نمیکردم همچین تاپیکی بزنم چون شوهره من یه ادمه اعتقادی و خجالتی و ساده بود همین الانم باورم نمیشه هنوز 

شوهره من یه مدت تو تابستون با دوستاش خیلی میرفتن پاسوربازی تا دیروقت بعد یه دعواییمون شد دیگه نرفت ولی تو اون مدت اصن انگار منو نمیدید همم اینکه سیگار کشیدنشم ارونجا شروع شد 

بعد اینکه دیگه یه مدت خوب شده بودو نمیرفت پیش رفیقاش بعد ما یه کاندوم تو خونه داشتیم ماله دو سال پیش بود فقط یکی دوتاشو استفاده کرده بودیم بعد حالا رفتم تو خونه تکونی باز کردم دیدم دوتا توشه هیچی نگفتم 

فقط گذاشتمش رو اوپن ببینم چکار میکنه بعد تا اومد دید اومد گفت چرا ناراحتیو منم گفتم پریودم دلم درد میکنه 

الان چندروزه نه اون حرفی زده نه من اصن نمیدونم ثضیه چیه ولی اینم میدونم که نه خودم درشو باز کرده بودم نه برداشته بودم و الان میبینم فقط دوتا داخلشه 

الان از شنبه تاحالا نه اون حرفی زده نه من حتی نمیاد بپرسه چته حتی حاضر نیس ببینه چرا من دارم انقد زجر میکشم من خیلی خستم از از خانوادشم خیلی کشیدم خیلی داغونم توروخدا کمکم کنید حالم خیلی بده ب هیچکسم نمیتونم بگم دردمو 😭😭خواهرانه کمکم کنید.الانم رفتم بعد چند روز باهاش حرف بزنم بهم فش داد که چرا بیدارم کردیو برو و خیلی دلم شکست😭

حالا چکار کنم؟

در دسترس بوده که بچه ای چیزی فضولی کرده باشه برداشته باشه ؟

اخه خودم بچه بودم نمیدونستم چیه خونمون دیدم برداشتم ازشون😑😂😂😂😂

اخه بابا اگه همچین چیزی بخواد چرا ضایع باید بیاد از تو خونه برداره میره میخره دیگه سم کشنده نیست که تو شهر گیر نیاد انشالله خبری نیست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

در دسترس بوده که بچه ای چیزی فضولی کرده باشه برداشته باشه ؟ اخه خودم بچه بودم نمیدونستم چیه خونمون ...

نمیدونم والا اصن حاضرم نیس بپرسه ازم چرا ناراحتی اصن براش مهم نیس

نه چون حساسیت دارم شاید دو تاشو استفاده کرده باشیم ولی بقیش رو نه  چندتایین؟

اسی صلوات بفرس شیطون لعنت کن ..بخاطر چند تا کاندوم ک معلوم نیس چیشده الکی تهمت نزن ...شاید کسی اومده خونتون قایمکی برداشته ...یا شوهرت داده ب دوستاش

فکر خودتو خراب نکن ..بچسب ب زندگیت هوای شوهرتو داشته باش 

..اگه دیدی بی مهر شده سرد شده هواتو نداره اون موقع بفکر باش

ببین به نظر من اگه واقعا دوسش داری و زندگیتو دوست داری خییلی کنجکاوی نکن که خیانت کرده یا نه منظورم اینه هر چی کمتر بدونی بهتر هست فقط بیشتر محبت بکن بهش سعی کنی رفیقش باشی تا اینکه بهش گیر بدی باهاش مهربون تر رفتار کن و سعی کن زندگیتو قشنگ تر کنی حتی از روانشناس کمک بگیر

ولی اگه مرد خوبی نیست و دوسش نداری زودتر کات کنی راحت تری

عزیزم به دلت بدراه نده مثبت فکرکن بسپار به خدامیدونم که میدونی انشالله که چیزی نیست خیانت در عجیبیست که هیچ مرحمی نداره فقط دعا میکنم که اشتباه فکر می‌کنی اینوخواهرانه بهت میگم یه لیوان آب خنکی بخور نفس عمیق بکش آیت الکرسی بخون بخواب هیچی مهمترازخودت نیست اینقدرغصه خوردم الکی که الان شدم یه آدم افسرده وبی اعصاب

ببین به نظر من اگه واقعا دوسش داری و زندگیتو دوست داری خییلی کنجکاوی نکن که خیانت کرده یا نه منظورم ...

مردی نیس که دلت بیاد ازش جدا شی یعنی اگه جداشی بعد خیلی حسرت میخوری 😔

عزیزم به دلت بدراه نده مثبت فکرکن بسپار به خدامیدونم که میدونی انشالله که چیزی نیست خیانت در عجیبیست ...

از شنبه تاحالا نه چیزی خوردم نه خوابه راحت داشتم دارم روانی میشم برام دعا کنید بتونم بخوابم 

2706