2733
2734

ما تویه ساختمانیم فرا خواهرشوم ینا میان خونه تکانی کمک کنن بنظرتون منم برم کمک یا نه خودشون بگن برم؟واینکه اگه نرم پدرشوهرم متلک میندازه

سلامتی پسرم صلوات اَللهم صَلی اَلله مُحّمد وَآل مُحّمد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برو سرپا یه چرخی بزن خودتو نشونی بدی بد نیس 

میشه برای شادی روح خواهرم صلوات بفرستی اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم مهربونم )                                        مامانِ یه دخملِ فرفری 👧                                             شاعر میگه که "موهای فرفریت شده دلیل این زندگی "                                   آقا علی نین آروادی 😌                                                   به قول دکتر انوشه که میگه : گیریم عذرخواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی ؟!

نه بزار بگن بعد برو ی کمکی بده نگفتن نرو .منم فردا مهمون دارن حس میکنم زنگ بزنن توام بیا ولی میخوام بگم نه بسه دیگه هرچی بیگاری کشیدن

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤
2740
ول نمیکنن میگن بچسب ب کار

عجب مگه طلبکارن

میشه برای شادی روح خواهرم صلوات بفرستی اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم مهربونم )                                        مامانِ یه دخملِ فرفری 👧                                             شاعر میگه که "موهای فرفریت شده دلیل این زندگی "                                   آقا علی نین آروادی 😌                                                   به قول دکتر انوشه که میگه : گیریم عذرخواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی ؟!
2706