2733
2734

😔

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا جدیدا پشت ظالما درمیاد 

باید خودت حق تو بگیری

میشه واسه صابخونه شدنمون یه صلوات بفرستی؟؟  بگومنم واست بفرستم😍😍😍😘 وَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ
2728

قربون خدا برم . چی بگم

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤
خودش ظ ا ل م ه ...‌.‌ مگر نه این دنیا با بهشت فرقی نداشت 

من هم به همین نقطه طرز تفکر شما رسیدم، چرا به من نگاه نمیکنه خدا مگه نه اینکه اول تمام سوره ها گفته به نام خداوند...... کجاست اون بخشندگی کجاست اون مهربانی پس

2740
خدا جدیدا پشت ظالما درمیاد  باید خودت حق تو بگیری

برات متاسفم ...ظالم تویی که اینطوری ظالمانه در مورد خدا حرف میزنی..حقت بود که الان نتیجه این حرف زدنت وبهت میداد.اگر هر مشکلی دارین دلیل نمیشه دیگران ودلسرد کنین

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم
خودش ظ ا ل م ه ...‌.‌ مگر نه این دنیا با بهشت فرقی نداشت 

خدا ظالم نیست انسانهای کم خرد ظالمن

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
من هم به همین نقطه طرز تفکر شما رسیدم، چرا به من نگاه نمیکنه خدا مگه نه اینکه اول تمام سوره ها گفته ...

فک کنم واسه اون دنیاست 

بد رو تو آتیش میندازه 

خوب ها رو هم تو بهشت 

مسخره است ......

این دنیاهم پر از نامردیه 

ظالم ها هم همیشه سالمن 

برات متاسفم ...ظالم تویی که اینطوری ظالمانه در مورد خدا حرف میزنی..حقت بود که الان نتیجه این حرف زدن ...

،😭😭 بمیرم برای خدای عزیزم

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
2706