2733
2734
عنوان

خواهرا میشه خواهرانه کمکم کنین😔

302 بازدید | 24 پست

یه ساله عقدم بچها 

رابطمون باهم خوب بوده دیشبی بدجور اشکمو دراورد 

بچها هیچ موقع پشتم نبوده بخدا مادرش همش بهم کنایه میزنه اون عروسشو بیشتر از من میخواد بعد مدام پیشم میگه عروسم حیفه 

شوهرم تو هر زمینه ای باشه میگع اولویت اول خانوادمن اونارو بیشتر میخوام..یه بار نشده هوامو داشته باشه یه بار نشده که دوست داشتنشو احساس کنم

دیشب برا بار دوم گفته اگه نمیتونی با شرایطم کنار بیای طلاق بگیریم 😔بچها میخوامش ترو خدا یچیزی بگین چیکار کنم

از دیشبم اصلا نه پیام و نه زنگ زده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم شرایط خانواده ات چه جوریه اگر خانواده ات حمایتت میکنن و پشتت هستند همین الان جدا شو 

اینجا عیبه یکی بخواد جدا شه

همین الان دلتنگشم از دیشب زنگ نزده نمیدونم چکار کنم بخدد دیوونه شدم چطوری بخوام جدا شم

اینکه شوهرت پشتت نیست خیلی بده . ولی عزیزم ما ک شرایط شما رو نمیدونیم فقط دو خط نوشتی از کل زندگیت خبر نداریم.

برای شاد بودن منتظر جمعه نباش ، منتظر تابستان نباش ، منتظر کسی ک دوستت داشته باشد نباش ، شادی وقتی بدست میاد ک منتظر اتفاقی نباشی ................................... بهترین انتقام از کسی ک آزارت داده اینکه ک در نبودنش شاد باشی
عزیزم چندسالتونه وسرچه موضوعی با هم مشکل دارین آیا اونقدرمهم است که آخرین راه انتخاب کنید

خودش سر چیزای کوچیک بحث میکنه

مادرشه احترامش واجبه درست ولی نه اینکه من واسش غریبه باشم 

حامی نیست،تحقیرت میکنه،اولویتش نیستی ،خیلی رک بهت میگه ارزش نداری برام ، چه خوبی داره که میخوایش الله اکبر😐

معلومه که باید طلاق بگیری وقتی از الان که عقدین اسم طلاق آورده چرا زنگ خطر رو نادیده میگیری؟ حتما میخوای بعدا با بچه طلاق بگیری!

کاری نمیتونی عزیزم خیلی اینجوری دیدم اگه واقعا دوسش داری باید کنار بیای هر موقع صحبتش شد بگو بهش که هدفت تو جداکردن یا رها کردن خانوادش نیست . خودتم باید سنگاتو با خانواده شوهرت وابکنی اصلا اونو دخالت نده 

که البته بگم عزیزم یروزی خسته میشی میفهمی به خودت ظلم کردی 

کانال فروش لباس بچگانه(توی روبیکا )  دارم اگر خواستین بهم بگین لینکشو بدم 🌾🌾🌾 این قشنگه که من تو دل زمین پچ پچ میکنم ولی تو توی عرش آسمون میشنوی 💗 عماد من 🤍 ممنونم ازت به خاطر نعمت هایی که بهم دادی چه اونایی که بعدا ارزششونو فهمیدم   چه اونایی که فهیدمو یادم رفت تشکر کنم ؛ دوستان تو تاپیکای فان و باحال تگم کنید ممنون میشم ، ماچ ،بای   

چقد بده اینجوری..حق داری واقعا .خیلی سخته دوسش داشته باشی ولی اون هیچ کاری نکنه بهت ثابت شه دوست داره..بشین فکراتو بزار روهم .اگه بامادرت راحتی باهاش مشورت کن ببین چی میگه.چون ما از زندگیت ورسم ورسومای شماخبرنداریم

2706