2733
2739
عنوان

دوقلویی پسر

524 بازدید | 15 پست
سلام خانمای عزیز . من 20 هفته دوقلو باردارم . هفته پیش فهمیدم هردو پسر هستن . خدارو خیلی خیلی شکر میکنم و میدونم برام بهترین ها رو میخواد و صلاحم در این بوده . اما ته دلم از اینکه فرزند دختری ندارم ناراحتم . چون شرابط سه تا بچه رو هم با این اوضاع کنونی جامعه ندارم. طبیعی باردار شدم .نیاز به هم دریتون دارم . لطفا سرزنش نکنین . من اندازه جونم دوستشو دارم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بله آدم دوست داره از هردوجنس داشته باشه
من دختر دارم دوست دارم یه پسرم داشته باشم
خواهرمم سومی رو باردار شده به امید دختر انشاءالله که دختر باشه
حالا شاید انشاءالله چندسال شرایطتون برای سومی جور شد و خدا بهتون یه دخمل نازم داد
عزیزم دو قلو پسر خیلی عشقه به سلامتی بزرگ شن شرایط اقتصادی واقعا نمی زاره اونجوری که دلت می خواد زندگی پیش بره منم دو تا دختر دارم که جونم بهشون بسته اس ولی ته دلم یه پسر هم می خوام که اصلا با این شرایط غیر ممکنه باید به این دو تا برسم فقط خدا رو شکر کن که سالم بیان بغلت و سالم و صالح بزرگ شن
خیلی خیلی خوبه.خوش به حالت.باهم بازی میکنن باهم دوست هستن.هیچوقت تنها نمیمونن پسر من الان ۲.۵ ساله است. وقتی میبینم چقدر تنهاست میگم کاش دوقلو پسر بودن.همیشه با هم بودن.
حرمتها که شکسته شد مسیح هم که باشی، نمیتوانی دل شکسته را احیا کنی... آنچه در دستت بود، امانتی پنهان بود که حراج شد، آنچه نباید بگویی گفته شد، فاجعه را یک عذر خواهی درست نمیکند! حرف، حرف ویران کردن دل است، نه دیواری خراب کنی و از نو بسازی!
تازه عین بچه های ما همیشه اویزونت نیستن.میری کاراتو میکنی برمیگردی می‌بینی کلی خرابکاری دونفره کردن
حرمتها که شکسته شد مسیح هم که باشی، نمیتوانی دل شکسته را احیا کنی... آنچه در دستت بود، امانتی پنهان بود که حراج شد، آنچه نباید بگویی گفته شد، فاجعه را یک عذر خواهی درست نمیکند! حرف، حرف ویران کردن دل است، نه دیواری خراب کنی و از نو بسازی!
ممنونم دوستای خوبم . امیدوارم بتونم باهاشون ارتباط برقرار کنم . من راستش برادری هم نداشتم . کلا با جنس پسر نا اشنام . همش فکر میکنم بزرگ بشن خیلی سخته سربازی رو زن گرفتنشون و کار ... بدم میرن پی زندگیشون و من تنها میشم
اینطوری نیست عزیزم.داداش خیلی خوبه.