2752
2734

بین قوچان و چناران عه تو راه برگشت از مشهد

من چند تا حاجت خیلی مهم گرفتم نمی‌دونم شش سال پیش هنوز هیچ امکاناتی نداشت خیلی غریب بود یهویی پیداش کردم چون یه چیز مهم بود خلاصه ازون به بعد هر دفه از مشهد برمیگردیم باید زیارتش کنم حاجت میده هرکس اولین بار بره قطعی حاجت میگیره بنظرم ان شا ٔ الله من هر کیو بردم و گفتم دعا کن حاجتت و میده حاجت گرفته حتی مادربزرگم که امسال فوت شد پارسال بهش گفتم نن جون برا خاله دعا کن ازدواج کنه تو که نگرانی اینهمه به امید خدا بختش باز میشه سه چهار ماه بعدش فک کنم ازدواج کرد و امسال هم عروسیش 

خلاصه اگه مسیرتون خورد برید

من ارادت خاصی دارم چون اعضای خانوادم هم حاجت گرفتن 

ادامشو تو پست تایپ میکنم 

من همین ده دقیقه پیش اونجا بودم بعد داشتم.‌‌..

بلند بگووو اللهم عجل لولیک الفرج و قلب امام زمان و شاد کن❤️‍🩹😍 عاشق امام حسین ام ؛ فداش بشم😍🫀  1403/1/۲   اگه شد چی؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعد تو تاپیک قبلیم به چن نفر قول دادم به نیتشون نخ ببندم نمدونم حاجتی که اینجا گرفتم اول نخ بستم و بعد گفتم این گره ها باز بشه...

برا همین هممون اینجا فقط همین امامزاده نخ میبندیم

بلند بگووو اللهم عجل لولیک الفرج و قلب امام زمان و شاد کن❤️‍🩹😍 عاشق امام حسین ام ؛ فداش بشم😍🫀  1403/1/۲   اگه شد چی؟؟

لطفا رفتی برای ظهور دعا کن خیلی 

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از عالمی پرسیدند:خوب بودن را کدام روز بهتر است؟؟؟....عالم فرمود :یک روز قبل از مرگ!!.....دیگران حیران شدند و گفتند:ولی زمان مرگ را که هیچ کس نمیداند!!......عالم گفت:پس هرروز را روز آخر فکر کن!وخوب باش شاید فردایی نباشد♡...... اگه بتوانم مانع شکستن دلی شوم،،                                    بیهوده نزیسته ام....                                                        اگر بتوانم آلام زندگی دردناکی را تسکین دهم،،،                    بیهوده نزیسته ام.....                                                       یا بتوانم پرنده درمانده را به لانه برگردانم،،،                        بیهوده نزیسته ام.....                                                      محبت یک آرزوی قلبی است، که باعث میشود کارهای خوب انجام دهیم، حتی اگر پاداشتی دریافت نکنیم، صرف انجام آن کار ها شادی زندگی ماست،                                              خدا گفته اگه کاری نیکی  کردی و طرف جبران نکرد نگران نباش من برات یچیزای نگهداشتم تو بخاطر من نیک باشو نیکی کن فقط برای رضای خدا.... ♡☆
بعد تو تاپیک قبلیم به چن نفر قول دادم به نیتشون نخ ببندم نمدونم حاجتی که اینجا گرفتم اول نخ بستم و ب ...

از نوادگان کدام امام هستند؟

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

بعد یه خادم داره فقط یه آقایی بود خلوت بود گف با پدرت از سمت مردا بیا تو اشکال ندارع

اینایی که میگم مال ده دقیقه پیشه 

بعد از پشت پرده رفتم سمت خانوما که برم نخ ببندم😂هم من هم آبجیم هم مامانم 

مامانم رفت نماز بخونه هدیه به امامزاده من و خواهرم داشتیم دعا میخوندیم و زیارت و نخ 

والا رفیقام گفته بودن نمیشد قول داده بودم😂

بعد آقاهه مسئول حرم از روبرو مردا منو دید با آبجیم تو عکس مشخصه

بعد از پشت پرده رفتم سمت خانوما که برم نخ ببندم😂هم من هم آبجیم هم مامانم  مامانم رفت نماز بخو ...

عکس نمیذاشته گداشت توسایت انگار

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
بعد از پشت پرده رفتم سمت خانوما که برم نخ ببندم😂هم من هم آبجیم هم مامانم  مامانم رفت نماز بخو ...

گفت دخترای گلم نخ نبندین 😂🥲

گفتم لطفا من قول دادم 

و گفتم حاجت گرفتیم 

بعد اومد این ور پرده گف بابا قبلا به درخت ها نخ می‌بستند الان مردم به امامزاده ها

2706