2733
2739
عنوان

گدایی تو سایت دیوار😳

1713 بازدید | 68 پست

همینو کم داشتیم فقط

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کو

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2731
کو

عکس نمدونم چرا لود نمیشه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2738

منم انقد بدم میاد

دیروز در عابربانک یه مرده وایساده بود بالاسرم کت و شلوار تمیز گفت ۳۰تومن میزنی به کارتم فکرکردم سواد نداره میخواد واسش جابه جا کنم گفتم بزار کارم تموم شه دیدم دستشو گرفته روباجه وایساده بالاسرم خیلی نزدیک کارم تموم شد گفت ۱۰۰ برام بزن تو کارتم دلم میخواست بزنم تو دهنش گفت از کجا بیارم

حالم ازش بهم خورد عوضی

چه گداهایی که گوشی و نت دارن🤔

خدا میدونه دو بار منه خر کمک کردم مرغ ولباس

خدایا قشنگترین دعا عاقبت بخیریه خدایا عاقبت بخیرمون کن🤲خدایا دومین دعای قشنگ آرامشه نصیبمون کن🤲خدایا سومین دعای قشنگ انقد بهمون مادیات بده که دست روهیچ مرد ونامردی دراز نکنیم🤲خدایا قربون مرام ومعرفتت دستامونو ول نکن ومارو درشرایط سخت قرار نده🤲الهی آمین💌

یه بار تو دیوار یکی چرخ خیاطی و چنتا خرت و پرت گذاشته بود به شرط رابطه آنال😑😑😑

شوهرم زنگ زد پشتیبانی گزارش داد

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
یه بار تو دیوار یکی چرخ خیاطی و چنتا خرت و پرت گذاشته بود به شرط رابطه آنال😑😑😑 شوهرم زنگ زد پ ...

رابطه آنال چیه؟

خدایا قشنگترین دعا عاقبت بخیریه خدایا عاقبت بخیرمون کن🤲خدایا دومین دعای قشنگ آرامشه نصیبمون کن🤲خدایا سومین دعای قشنگ انقد بهمون مادیات بده که دست روهیچ مرد ونامردی دراز نکنیم🤲خدایا قربون مرام ومعرفتت دستامونو ول نکن ومارو درشرایط سخت قرار نده🤲الهی آمین💌
2706