2737
2739

خدا هیچ مردی رو شرمنده زنو بچش نکنه 💔

از عالمی پرسیدند:خوب بودن را کدام روز بهتر است؟؟؟....عالم فرمود :یک روز قبل از مرگ!!.....دیگران حیران شدند و گفتند:ولی زمان مرگ را که هیچ کس نمیداند!!......عالم گفت:پس هرروز را روز آخر فکر کن!وخوب باش شاید فردایی نباشد♡...... اگه بتوانم مانع شکستن دلی شوم،،                                    بیهوده نزیسته ام....                                                        اگر بتوانم آلام زندگی دردناکی را تسکین دهم،،،                    بیهوده نزیسته ام.....                                                       یا بتوانم پرنده درمانده را به لانه برگردانم،،،                        بیهوده نزیسته ام.....                                                      محبت یک آرزوی قلبی است، که باعث میشود کارهای خوب انجام دهیم، حتی اگر پاداشتی دریافت نکنیم، صرف انجام آن کار ها شادی زندگی ماست،                                              خدا گفته اگه کاری نیکی  کردی و طرف جبران نکرد نگران نباش من برات یچیزای نگهداشتم تو بخاطر من نیک باشو نیکی کن فقط برای رضای خدا.... ♡☆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دیشب بهش چیز میز گفتم ولی حقش بود عذاب وجدانم ندارم

فقط بسیار مریض بدی گرفته فک کنم همون کروناست براش سوپ پختم ، دستتم درد نکنه 

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
منم دیشب بهش چیز میز گفتم ولی حقش بود عذاب وجدانم ندارم فقط بسیار مریض بدی گرفته فک کنم همون کروناس ...

البته سر مسائل مالی نبود ولی خب در هر صورت حقش بود 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واقعا دستت درد نکنه😅

والا بخدا البته سوپم پختم چون کارم گیرش بود برام چندتا کار سرراهش انجام بده وگرنه عمرا میپختم 

فقط موندم‌چجور زنگ بزنم 😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا بخدا البته سوپم پختم چون کارم گیرش بود برام چندتا کار سرراهش انجام بده وگرنه عمرا میپختم  ...

زنگ بزن بگو امشب هم برات بادکش بندازم روغن ویکس میکشم خوب بشی. فقط اونکارها رو انجام دادی یا ...😅

سلامتی و خوشبختی دخترم
2738