2752
2734
عنوان

امروز قضیه آجیم و دوست پسرش روشن کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 884 بازدید | 51 پست
نه دیگه باید تنومش کنه پسره ابراز علاقه میکنه به آجیم ولی رسمی و عادی  بهش گفتم حالا که تورو م ...

وایییییی واییییییی 

چی بگم اولین بارشه بزار تجربه کنه دیگه ولی حواست بهش باشه چون قراره روز های سختی رو بگذرونه خیلی سخت 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا نکنه آدم اشتباهی سر راه آدم قرار بگیره بدتر اینکه عاشق اون آدم اشتباهی بشی 

اوف 

واقعا 

خیلی عذاب آوره،،الان به حدی حس تنفر دارم نسبت بهش وعصبی ام که میخوام منفجر شم،یکی نیست ک راه حل بده 

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....
2731
پسره گریه میکنه یا اجیت؟

پسرا که اصلا گریه نمیکنن 😂😃

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
حالا شاید این یکی کرد😂

نه بابا این یکی همسن پدر منه 

پسره گریه میکنه یا اجیت؟

اجیم 

پسره به پشمشم نیس 

خیلی منطقی و سرده 

بیشتر درگیر فکری ک کاری داره 

خیلی درگیره 

مطمئنم به آجیم  حس داره 

ولی میگه من شرایط ازدواج با تورو ندارم خانوادم نمیزارن مسولیت کل فامیل و خوانواده اش با خودشه 

بابا نداره خودش همه کارا رو مبکنه

نگاه کن ازت یه سوال دارم واقعا صادقانه جواب بده 

مطمعنی هیچی درمورد رابطه جنسی صحبت نشد 

سک.س چتی چیزی !!!!!؟؟؟؟

شاید شده خواهرت نمیگه بهت 

اخه واسه من خیلی جایه تعجبه اخه اصلا امکان نداره بگیر که نیست بگیم برای اشنایی 

اجیم  پسره به پشمشم نیس  خیلی منطقی و سرده  بیشتر درگیر فکری ک کاری داره  خی ...

خب چرا پاش موند اخه 

چی بگم خب 

بهتره تمامش کنه هر چه زودتر تا بیشتر اسیب نبینه بلاکش کنه و تمام 

یه مدت ناراحتی داره ولی میگذره 

من الان یاد گریه هام برای اکسم میوفتم خندم میگیره 😂

نگاه کن ازت یه سوال دارم واقعا صادقانه جواب بده  مطمعنی هیچی درمورد رابطه جنسی صحبت نشد  ...

نه مطمئنم 

چون وقتی داشتن تلفنی صحبت میکرون دیشب اونم نصف شبی 

حدود ۲ساعت صحبت کردن پسره خیلی مودب خیلی محترمانه صحبت میکنه 

آخر سری آجیم بهش گفت بیا ببینمت پسره شرایطش گفت که‌نمیتونه

بعد آجیم گفت کسی که یه نفر رو دوس داره هر کاری میکنه براش 

اینم گفت حرفتون درسته ولی من نمیتونم این کارو بکنم

نه مطمئنم  چون وقتی داشتن تلفنی صحبت میکرون دیشب اونم نصف شبی  حدود ۲ساعت صحبت کردن پسره ...

چی بگم هنوز برام جایه تعجبه ولی یکبار از خواهرت سوال کن این موضوع رو ببین چی میگه بهش بگو صادقانه جواب بده بهم 

چند وقته باهمن 

خب چرا پاش موند اخه  چی بگم خب  بهتره تمامش کنه هر چه زودتر تا بیشتر اسیب نبینه بلاکش کن ...

اره بهش 

خودمم آلات متاهلم و بچه دارم 

ولی قبلا تجربه کردم میدونم چی به چیه 

حالا آجیم خیلی احساساتیه خیلی دوسش داره 

پسره چیزی که من ازش دیدم اوم مودبیه

2706