2733
2739
عنوان

خدایا چقدر نداری دیگه خستم

257 بازدید | 22 پست

هرکاری میخوام بکنم شوهرم میگه ندارم

لوازم ارایش میخوام

دندونمو میخوام درست کنم

لباس‌ ارزون مجبور شدم بگیرم واسه عید

کتونی شلوار میخوام

خستم بخدا

چقد دستمون جلو مادر پدرش دراز باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حالا ما که امسال لباس عیدم پول نداریم بخریم ، غصه نخور ... 

یه روزایی با خودم دعوا دارم چه برسه به شما کاربر عزیز 😕 ناراحت نشید اگر دعوا میگیرم، زندگیم پر مشکله و آستانه صبرم اومده پایین 🥲وگرنه آدم مهربونی ام🥺من همونیم که همیشه خوابم میاد آرزو های بزرگی هم دارما‌...ولی خوابم میاد.... به نظرتون چطوری به زخم هایی که رو پاهام هستش بگم راهی که رفتی اشتباه بوده؟و باید برگردی؟😭😭😭😭 شاید یه روز درستش کردم شاید یه روز رها کردم جهان پر اضطرابم رو .... 

هعیییی

نمیدونم چی بگم،گویا ی درصد کمی هستیم ک این مدل نداریم،نی نی سایت ک خداروشکر تو تاپیک خرید و غذا و...همه لاکچری ان 

کاش بشه خودتم بری سر ی کاری

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗
2740

منم که داره لعنتی اینقدر خسیس هست لبمو ب جونم رسونده با همه ثروتش میگه ندارم آشغال باید منتظر مرگش باشم چه فایده وقتی که بمیره بدرد چیم میخوره اما از بس پر توقع و پرو و بی چشم و رو هست انتظار داره جانم رو فداش کنم موندم بخاطر کدوم محبتش اونقدر پرو شوده

منم همینم لباس عید اینام نگرفتم

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده
منم که داره لعنتی اینقدر خسیس هست لبمو ب جونم رسونده با همه ثروتش میگه ندارم آشغال باید منتظر مرگش ب ...

خواهر بین ناراحتیم خندوندی منو،گویا خیلی سختته ک ب جای جون ب لب رسیدن،لبت ب جونت رسیده🥴

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗

حقوق ش زیادم بد نیس خب بعضی چیزا باید چشم بپوشی اگه لبآس های دیگه ای داری اونا رو بپوش آرایشگاه در حد واجبات برو گرونیه الان خیلیا قید خواسته هاشونو میزنن

شوهر منم همینه میخواستم یه فشیال و فیبروز برم گفت ندارم

با پول خودم رفتم 

بر عیدلوازم آرایش و بهداشتی مثل ژل شستشو و ضدافتاب و ابرسان و میخواستم لباس زیر و لباس خونگی و کلی لبلس مهمونی 

کلا ماهی ۲ ملیون میده میگه همه خرجات با خودت تقسیم بندیشون کن

مامان جونم خودت میدونی نفسم به نفست بنده
2706