2737
2739
عنوان

خانوم مدیر مالی داریم اینجا ؟

503 بازدید | 63 پست

من خودم مدیر مالی و مالیاتی هستم ، دوست دارم با چند تا خانوم مثه خودم بیشتر در ارتباط باشم . نه صرفن به جهت کاری ، همه جوره از تجربیات هم بگیم و استفاده کنیم 

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🖐

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2728
2740
حسابداری کلن شغل سختی هست ، دغدغه اش زیاد و استرس و فشار کاری بالایی هم داره .  

بله

حسابدارمون کاملا بی مسئولیت رها کرده رفته

باورتون میشه نشستم اینجا سند حسابداری میزنم؟!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
الان شما حسابدارید //؟

من به صورت پاره وقت تو دو تا شرکت کار میکنم. یکیش مشاور مالی و یه جورایی ناظر مالی هستم، دومی مدیرمالی

ببخشید که میپرسم ولی از درآمدش راضی هستید؟به نظرتون رشته خوب و آینده داری هست؟

بله راضی هستم ، رشته خوب رو جدن نمیدونم برای آینده ، اما من خودم از بیس ، مهندسی خونده بودم ، مقایسه بخوام کنم ، توی این رشته ، بازار کار بیشتر و رشد بهتر و درآمد بیشتر بود برای من ، به هر حال هر واحد تولیدی بازرگانی اداری و .... کار مالی از ابتدا تا انتها ، فعاله
درآمدم هم با افزایش تجربه ، مدام بیشتر شده

الان درآمد و شرایط کاری رو من تعیین می کنم . 

بله ، مخصوصن اگر کار مالیاتی انجام بدیم . 

رشته دانشگاهیتون مدیریت مالی بود؟ 

میشه منو راهنمایی کنید

من  دیپلم داشتم و دو ترم دانشگاه خوندم و چون به رشتم ( ژنتیک گیاهی) علاقه نداشتم انصراف دادم 

رفتم یه اموزشگاه دوره حسابداری که تو سه ماه ،حسابداری مالی بهمون یاد بده بصورت عملی و سه ماه تموم شده .

و خب اونقدر هم حرفه ای نشدم .بنظرتون میتونم برم سرکار ؟ خیلی استرس دارم خیلی خیلی چون میترسم اتفاقی بیفته و عددی جا به جا شه اونوقت کی باید پاسخگو باشه

کشتم شپش شپش کش شش پا را
من ثبت فاکتور خرید وفروش و ثبت حواله میکن تو ابزار فروشی...۳ تومن حقوق میگیرم قبوله🤣🤣....چقدر حقوق ...

حسابداری خونید ؟ 

چند ساعت کار می کنید ؟؟

اگر گردش بانکی ابزار فروشی ، زیاده ، کم حقوق می گیرید 

2706