2737
2739
عنوان

قرص آوابوست کیا استفاده کردن؟

122 بازدید | 18 پست

سلام دوستان عزیز، من این ماه قرص آوابوست و قرص لتروزول استفاده کردم و ببخشید امروز 35 سیکل هستم ترشح قهوه ای غلیظ داشتم که خیلی کم بود، خواستم بپرسم آوابوست باعث تاخیر در پریود میشه؟ هیچ علائم بارداری هم ندارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عوارض لتروزول رو تو گوگل سرچ کنی میاره به من اصلا نساخت 

به منم داده من دو ماهه که میخورم ولی به دکترم میگم سونو بهم بدین، میگه خیلی استرس داری 

آمپول آزاد سازی هم بهم نداد 

به منم داده من دو ماهه که میخورم ولی به دکترم میگم سونو بهم بدین، میگه خیلی استرس داری  آمپول ...

من سه بار خوردم باراول که چیزی نشد

بار دوم تاخیر داشتم رفتم سونو گفت باعث کیست چهارسانتی شده

بار اخر هم که افتادم به لکه بینی رفتم دکتر سونو کرد گفت کیست نداری اما اختلالات هورمونی داده مدروکسی پروژسترون داد خوب شدم

من سه بار خوردم باراول که چیزی نشد بار دوم تاخیر داشتم رفتم سونو گفت باعث کیست چهارسانتی شده بار ا ...

مرسی که بهم گفتین عزیزم، احتمالا منم کیست دارم، به شما آوابوست ندادن؟ 

بهم دوفاستون داد ولی من نخوردم زمانی که دوفاستون میخورم مدام لکه بینی دارم به دکتر هم گفتم گفت اشکال نداره ولی درد های شدید شکمی میگیرم وقتی دوفاستون میخورم 

برم سونوگرافی امیدوارم کیستم خیلی بزرگ نباشه 

2740

اوا بوست ک ربطی ب تاخیر نداره منم خوردم عوارضش سر درد و خوابالودگیه

من پسرم با لتروزل باردار شدم اونم بدون امپول

این سری هم دو باره لتروزل خوردم فعلا ک موعد پریود نشده ولی قبلا هم این علائم شما رو نداشتم

شاید خو بارداری بیبی چک نزدی؟

خون قهوه ای معمولا خون مونده شده تو رحم هستش 

تمام هستی من یه گل پسر متولد زمستون💙🥰
اوا بوست ک ربطی ب تاخیر نداره منم خوردم عوارضش سر درد و خوابالودگیه من پسرم با لتروزل باردار شدم او ...

ممنون از راهنماییتون. نه راستش بی بی چک نزدم چون پریودم منظم نیست و اصلا علائمی هم ندارم و دوماه پیش که لتروزول خورده بودم کیست سه میل داشتم برای همین تنها چیزی که به ذهنم نمیاد بارداریه 

ممنون از راهنماییتون. نه راستش بی بی چک نزدم چون پریودم منظم نیست و اصلا علائمی هم ندارم و دوماه پیش ...

بارداری معمولا وقتی اتفاق میفته ک اصلا انتظارشو نداری

تمام هستی من یه گل پسر متولد زمستون💙🥰
بارداری معمولا وقتی اتفاق میفته ک اصلا انتظارشو نداری

درست میگین من قبل لتروزول، یکسال طبیعی اقدام کردم و گاهی انقد امیدوار بودم و بی بی چک میزدم ولی الان دیگه میشه گفت ناامیدم و همسرمم از من ناامید تر. امروز گفتم بی بی چک بخر گفت چرا خودتو اذیت میکنی ولش کن هرچی که شد. ممنونم از راهنماییتون. با دکترم تماس گرفتم میگه احتمالا کیست داری وگرنه لک قهوه ای نشانه ی خوبی نیست. منم گیج شدم.