2733
2739

من یدونه مادر بزرگ فقط دارم بقیه پدر بزرگا و مادر بزرگم فوت کردن یهو امشب گفت حالم خوب نیست بابام بردش بیمارستان بستری کردن دارم میمیرم براش نفری یکی صلوات بفرستین با دل های مهربونتون مهمانش کنید فردا دکترش بگه هیچی نیست مرخصش کنه بابام خیلی ناراحته بابام نگهداری می‌کنه از مادر بزرگم خواهرم زنگ زده میگه دعا کن برا مادر بزرگ من بمیرم اما چیزی نشه بهش 😭😭😭😭😭تا زنگ زدم گفت ننه حلالم کن 😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آخی انشاله سلامت باشن و حالشون بهتر بشه بیان خونه .من حمد میخونم و صلوات میفرستم چشم  باهاشون ...

ممنونم بابت دعای خیرتون .زن بی نهایت مظلومیه وقتی میرم اونجا یک ساعت میگیرم بغل گریه می‌کنه برام اونجا هم نباشم تند تند زنگ میزنم بهش هی میگه ننه بیا پیشم دلتنگتم الان که اینطور شد جیگرم داره میسوزه براش 

ممنونم بابت دعای خیرتون .زن بی نهایت مظلومیه وقتی میرم اونجا یک ساعت میگیرم بغل گریه می‌کنه برام اون ...

ووایی 🥹🥹🥹  چ مهربون 😍😍😍

خدا حفظش کنه براتون معلومه شما دوسش دارین اونم شمارو 

۷۰ تا حمد بخون براسلامتی شون انشالله که حالشون خوب میشه دل شماهم اروم میگیره و میبینی زود مادربزرگ عزیز به دلت بد راه نده 

2738