2733
2734

سلام دوستان میخواستم ترمیم معدل شرکت کنم فارغ التحصیل نظام قدیمم همون سالی واحدی  هستم 

توسایتاوپیجای مختلف دیدم گفتن از۱۵ بهمن تا۲۹ اسفنده ثبت نام 

حالا من هرچی میرم توسایت مای مدیو اصلا اون آیتم سوابق تحصیلی برام نمیاد 

نمیدونم چیکارکنم بایدازاول ایجاد سابقه کنم یعنی؟بازهزینه پرداخت کنم بزنم اینبار براسازمان اموزش پرورش میخوام استعلام سوابق تحصیلیمو؟

اخه چندوقت پیش برادانشگام ایجاد سابقه دارم وکد دریافت کردم 

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍
نیومده فعلا 

پس اینایی که توسایتا وپیجامیگن الکیه؟

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس اینایی که توسایتا وپیجامیگن الکیه؟

چی میگن 

من شخصا رفتم مدرسه بزرگسال گفت فعلا هیچی نیومده حتی نمیدونم هر درس چقدر پولشه 

وایسین ببینیم چی میشه 

من افتادم.خیلی محکم.از ارتفاع بلند.افتادم و بلند شدم.حالا؛ خیلی قوی تر از روزی ام،که نیفتاده بودم
2731
چی میگن  من شخصا رفتم مدرسه بزرگسال گفت فعلا هیچی نیومده حتی نمیدونم هر درس چقدر پولشه  ...

باشه عزیزم ممنون اگه دقیق تراطلاع پیدا کردی ممنون میشم تگم کنی یااینجا بم خبربدی مرسی🌱