2737
2734
عنوان

کیا کلاس امادگی برا زایمان رفتن

228 بازدید | 6 پست
کیا کلاس امادگی برا زایمان نرفتن استرس ندارین ک نرفتین
اگه بازم بیاد باااارون،تورو حس میکنم پیشم...دعا کردم ببیاره چون،دلم میخواد بهاری شم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من بیمارستان میلاد زایمان میکنم 4 جلسه کلاس داره که اجباریه من که خیلی راضی ام واقعا یاد گرفتم البته چون رایگانه، هستن کسانی که همش غر بزنن یه عده آدم فقط یاد گرفتن پول بدن کلاس های رایگان رو زورشون میاد شرکت کنن توصیه میکنم برید واقعا خوبه مخصوصا واسه کسانی که تجربه اولشونه
من پارسال باردار بودم 3،4 جلسه رایگان رفتم خییییلی عالیه. دقیقا بهت میگه حین زایمان چه اتفاقاتی میفته و چطور میتونی وضعیت رو مدیریت کنی. به لطف همین کلاسا بود که زایمان طبیعی رو انتخاب کردم.اینم بگم زایمانمو رفتم بیمارستان خصوصی تا یه عده دوستان فکر نکنن صرفا برا هزینه طبیعی زایمان کردم.

دلم هوای خودم را کرده است...این روزها بیشتر از هر زمانی دوست دارم خودم باشم. دیگر نه حرص به دست آوردن دارم و نه هراس از دست دارن.هرکس مرا میخواهد بخاطر خودم بخواهد دلم هوای خودم را کرده است.