2737
2739
عنوان

دوستم شوهرش خیانت میکنه

195 بازدید | 12 پست

دوستم می‌ره سرکار شوهرش اون تایم‌ خونه است با دختر خالش خیانت میکنه به دوستم دختر خالش مجرده 

راهنمایی خواست نتونستم چیزی بگم آخه من چیکار کنم. 

چه راهی هست اگر نمیتونه ببخشه که هیچ اگر نه بره دادخواست بده و تمام..سایه اون دختر خاله رو زندگیشه اینبار مچشو‌کرفت جایی دیگه هم بره که نمیتونه بفهمه..

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فقط باید خونش از این دوربین کوچیکا بزاره و فیلمشون بگیره برای خاله و مادر شوهرت بفرستی تمام 

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷
نه دیگه چون زنشم فهمیده حتما ادامه دار میشه.فقط دفعات بعد احتیاط می‌کنه.

دلم براش میسوزه دو سال با دختر خاله مجردش بوده قبل ازدواج دوستم اینا همدیگه رو میخواستن به خاطر تفاوت سنیشون نشده و دوستم رو گرفته یه بچه هم دارن

2738

بايد دوستت مدرك جمع كنه تا ميتونه، عكس و اينا هم نه! به صورت فيلم ، بعد كه دست پر شد با وكيل صحبت كنه حتما 

لطفا درخواست دوستي ندين ، با احترام اهل چت نيستم🌹
بايد دوستت مدرك جمع كنه تا ميتونه، عكس و اينا هم نه! به صورت فيلم ، بعد كه دست پر شد با وكيل صحبت كن ...

البته بد نيست الانم يه مشاوره از يه وكيل بگيره كه قدم ها رو حساب شذه بر داره

لطفا درخواست دوستي ندين ، با احترام اهل چت نيستم🌹
نمیاد دختره خونه چت میکنن مادر شوهر دوستمه

منظورم همون مادر شوهرش 

ببین اول اینکه قبل ازدواج میدونسته با دختر خالش دوست رابطه داره بازم ازدواج کردن باید خیلی محتاط میبود 

دوم اینکه الان می‌دونه و با وجود بچه بهش خیانت میشه نباید وایسه و عادتش بده 

باید خیلی جدی فکری کنه برای زندگیش 

می‌تونه که گوشیش هک کنه؟ حتما چیزی دیگه که متوجه خیانت شده ؟ در هر صورت مدرک لازمه 

در آخر مدرک دسش آمد هم دلش قرص میشه که اشتباه نکرده هم اینکع از شوهر زده میشه و بچش می‌بره شوهر بره دنبال هوسش چون عشق اگه بود ازدواج میکرد نه یکی بدبخت کنه بچه بیاره بعد برگرده هرزگی کنه  

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷