2737
2739
عنوان

سیسمونی

33 بازدید | 16 پست
خانوما شما خونتون چن متریه و چن خواب؟؟من خونم 100 متره و یه اتاق خواب وسیله هام زیادن مشکل جا برا سیسمونی دارم
اگه بازم بیاد باااارون،تورو حس میکنم پیشم...دعا کردم ببیاره چون،دلم میخواد بهاری شم...
خونه ی ما 80 متره. با داشتن دو تا اتاق و دوتا بچه ی پشت سر هم خونه ام مثل بازار شامه😢
پدر.. همون کسیست که لرزش دستش دیگه چیزی ازچای توی استکان باقی نگذاشته ولی بهت میگه به من تکیه کن وتو انگارکوه را پشتت داری.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پذیرایی خیلی چیز توشه نمیدونم اتاق درست کنیم در حده 4 متر برا بچه با پارتیشن تو پذیرایی جالب میشه یا نه دو تا ویترینم دارم کلا همش نگران جا هستم برا سیسمونیش
اگه بازم بیاد باااارون،تورو حس میکنم پیشم...دعا کردم ببیاره چون،دلم میخواد بهاری شم...
2728
امکان جابجایی نداری؟
خدایا ما که تمام تلاشمون کردیم برای جلب رضایت دوستان و خانواده و همکارو خانواده شوهر اما گویا دستمان هیچ نمک نداشت بدهکارم شدیم...الهی و ربی همه چیز را به تو واگزار میکنم که تو عدالتمند ترین قاضی هستی ...اگر من اشتباه میکنم منو هدایت کن اگر دیگران اشتباه میکنن اونارو هدایت کن
تبریک میگم، الهی به سلامتی و با دل خوش نی نیت روبغل بگیری ساده ترین راه حل اینه که فقط یه کمدبخری و همه ی وسایلش ر‌و توی اون کمد جا بدی ، کمد رو تو اتاق خودت بذاری، حالا حالاها که پیش خودتون میخوابه ، در خرید سیسمونی هم کلا بی خیال چیزایی بشی که قراره بعداز یکسالگیش استفاده بشه، این کاریه که خودم انجام داده ام و بی تجربه توصیه نکرده ام ، من برای دخترم فقط وفقط دوتاجغجغه و یه آویز موزیکال خریدم و الان که دوسالشه به مرور ویترینش از اسباب بازی هایی که هدیه گرفته پر شده، کالسکه که توحیاط نگهداری میشه و رورویک هم که سه ماه بیشتر استفاده نشد، هرچی مختصرتر و مید تر بهتر
2740
اگه میز ارایشمو بیارم پذیرایی و یه خورده خوابمو جمع کنم جا برا کمد و تخت و ویترینش باز میشه اخه اتاق خودمون 11 متره و از خودم فقط توش یه تخت میمونه ک مد لباسام ولی دودلم میز ارایش بد نمیشه تو پذیرایی البته میزم خوشگله و مدل ترکیه ایه فقط یه خورده پذیراییمو باید وسایلشو جا به جا کنم
وسایل اضافی که استفاده نمیکنی رو فعلا بزار خونه مامانت یا انباری. اتاق خودتم جمع و جورش کن و کمد بچه رو بزار. از فضای بالای کمد هم برا گذاشتن کالسکه و روروعک و... استفاده کن. رو زمین نچین اونارو