2737
2739
دیگه حتا سین هم نزن 

اره دیگ برام مهم نیست منم ت گروه مشترک چت کردم دید آنلاینم جوابش ندادم اونم حرصش گرفت پاک کرد

طی شدایام برومندی ما در سختی/همچو آن دانه ک در زیر قدم سبز شود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه طرفت پسرع که خب دارع بهت بی محلی میکنه چون فکر میکنه تو دوسش داری و میخاد اینو به روت بیارع

یعنی چی بی محلی😳

2742
یعنی چی بی محلی😳

اینکه پیامتو سین زد جواب نداد بعدش پیام داد دید سین نزدی، ینی بهش این حسو دادی که آرع من ازت خوشم میادو اینا، اونم دور برش داشتع میخاد تو بیشتر بهش پیام بدی ولی توعم بهش پیام نده ارزش ندارع بی جنبس، خودمم پسرم که اینو میگم

پسر هستم🐈

[QUOTE=330819760]اینکه پیامتو سین زد جواب نداد بعدش پیام داد دید سین نزدی، ینی بهش این حسو دادی که آرع من ازت خوشم می ...[/QUOT پس دیگ جوابشو ندم و پیام ندم؟

بهش این امید دادی نباشه بازم تو هستی  به شدت بهت پیشنهاد میکنم تمرکزتو رو ادما نزاری روی حیوون ...

اره واقعا اونم اقایون خیلی رو مخن 

2738
[QUOTE=330819760]اینکه پیامتو سین زد جواب نداد بعدش پیام داد دید سین نزدی، ینی بهش این حسو دادی که آ ...

نه توعم محلش نذار یا درست میشه یا همین اول رابطه ای که بدرد نمیخوره شکل نمیگیره که دوتاش بنفع خدته

پسر هستم🐈
نه توعم محلش نذار یا درست میشه یا همین اول رابطه ای که بدرد نمیخوره شکل نمیگیره که دوتاش بنفع خدته

ممنون💜

ادم ناراحت میشه ن؟ وقتی چن بار گفتی گوش نکرد چی

منطورم اینه که وقتی جواب منطقی میده که سرش شلوغه یا هر چی خب بپذیر دیگه همه که نباید سریع جوابتو بدن شاید یکی واقعا کار داشته باشه و وقت نکنه گوشیشو چک کنه👀💔