2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هنوز شرو ع نشده امسال به صورت انلاینه پارسال که حضوری بود شناسنامه مدرک دیپلم ریزنمرات سال دوازدهم و کارت بانکی برای پرداخت هزینه ها لازم  بود مدارس بزرگسال منطقه خودتون باید میرفتید 

هنوز شرو ع نشده امسال به صورت انلاینه پارسال که حضوری بود شناسنامه مدرک دیپلم ریزنمرات سال دوازدهم و ...

امسال دیگه نیازی نیست برم مدرسه بزرگسال ..درسته؟

حالا که گفتن شروع شده فردا برو مدارکم ببر ببین ثبت نامت میکنن

گفت ما ثبت نام نمی کنین باید بری سایت ولی سایت فقط مرحله اول احزار هویت بازه مرحله دوم و سوم  زده بزودی

گفت ما ثبت نام نمی کنین باید بری سایت ولی سایت فقط مرحله اول احزار هویت بازه مرحله دوم و سوم  ز ...

من رفتم سایت از قسمت استعلام مدرک تحصیلی گفتن وارد بشید تا مرحله اخر هم رفتم‌۲۲ هزارتومن هم باید پرداخت میکردم همه رو انجام دادم زنگ زدم اموزش و پرورش کل کشور گفتن تا از سایتهای معتبر که وابسته به وزارت اموزش و پرورش اعلام نشده منتطر بمونید همین سایت ارزشیابی و تضمین کیفیت رو معرفی کردن گفتن تا زمان ثبت نام‌اعلام بشه تو اون سایت اطلاع رسانی میکنیم و به اخبار این کانال او اون کانال اعتماد نکنید