2733
2734

سلام، چه کرم پودری میزنین؟ 

پرایمر برای زیر آرایش چقد تاثیر میزاره؟ 

هایلایتر چه مارکی و نوعی استفاده می‌کنید؟ من یبار مایع گرفتم اسنس خیلی بد بود 

اینارو به من بگین بی زحمت، چون 5شنبه دعوتم عروسی، میخام آرایشم خوب باشه. آرایشگاهی ک می‌شناختم وقت نداشت خودم میخام آرایش کنم ولی وسایلم چیز های گرونی نیست معمولیه، 

(در حد متوسط میتونم خرج کنم زیاد گرون نباشه مرسی!) 

🥰

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍

کانسیلر نزنم میشه؟ پوستم لک و.... نداره، سفید هستم 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍

یه کرم پودر امروز از خواهرم زدم ببین یعنی هرچی بگم از فوق العاده بودنش کم گفتم الان بیرونم رفتم خونه اسمشو نگاه میکنم واست میفرستم

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم خبر کن لطفا 

باشه گلم تگت میکنم

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

کانسیلر با قیمت مناسب و خوب معرفی میکنین؟ در حد ۳۰۰ تومن

هیچ حالی را بقانیست بی صبری مکن.  🌱🦋یه دختر فول انرژی ام که واسه هدفش میجنگه درمیون این همه ضربه شکست هاکه تجربه کرده وخواهدکرد!🧚🏻‍♀️.
2740
واسه منم بگو عزیزم

باشه عزیزم تاپیکو سیو میکنم رفتم خونه اسمشو میگم تگتون میکنم

من نیومیدول میزنم راضی ام ولی ی برند دیگه بود ۳۵۰ تومن اسمش یادم نیست از نیو بهتر بود

پرایمر خیلییییی خوبه

من کرم پودر و پرایمر رو دستم قاطی میکنم بعد میزنم با بلندر

چون کرم پودر تک بد میشه رو پوستم

هایلایتر گلدن رز شنیدم خوبه من تو پالتم هست استفاده هم نکردم

از قدیمی های چند بار تعلیق شده😂

کرم پودر گاردین میزنم پرامر قبلنا میزدم الان نه به نظرم فرقی نداره 

حتما با اسفنج نم دار کرم پودر فیکس کن

اگر بلد نیستی از هایلایتر و کانتور استفاده نکن کثیف کنی آرایشو

یه کرم پودر امروز از خواهرم زدم ببین یعنی هرچی بگم از فوق العاده بودنش کم گفتم الان بیرونم رفتم خونه ...

بی زحمت قیمتشم بگو مرسی