2737
2734
عنوان

دارم به خود کشی فک میکنم

134 بازدید | 18 پست

مگه‌یه آدم چقدد تاب و توان داره ، از همه طرف تحت فشارم 

از یک طرف دغدغه بچه بیش فعال دارم که هیچی نمی فهمه

مامانم بجای که درکم کنه تا ظهر نبوده چای دمنوش و ناهار آماده کردم

۲ تا مرغ خریدم درست کردم

جای تشکر انقدر یهو حمله کرد بهم چرا ظرف هارو نشستی...

بابا و بقیه ..کلی باید حرف بشنوم

از یه طرف شکست ازدواج

از یه طرف درگیر محل کارم

از یه طرف برا آزمون دارم میخونم آموزش پرورش

میخوام یه هفته برم یه جا تنها باشم

هزاران مشکل دیگه دارم ، مشاوره میرم سعی میکنم حال خودم رو خوب کنم ، همه جوره تلاش میکنم دستی به همه برسونم ، هوای همه‌رو دارم، ولی حس میکنن هیچ کس حواسش نیست من چقدر دارم له میشم زیر این فشار 

دغدغه هزارتا چیز دیگه رو

داغونم از تو 

من خیلی خستم 

حس میکنم بخش زیادی از فشار زندگی رو دوشمه که واقعا توانشو ندارم ، این حجم از فشار واقعا بیشتر از توانمه

بمیرم فک کنم راحتر باشم

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی

حق داری ولی‌راهش نیس

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

حالا بیایین پیشنهاد بدین

نه فقط بخونید برید

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حق داری ولی‌راهش نیس

راهش چیه 

همه راها رو رفتم

راهش چیه  همه راها رو رفتم

روانشناس

ببین منم افسردگی‌ دارم و شرایطم خوب نیس ولی اگه خودتو بکشی...اون دنیات بدتر

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2740

چند سالته؟

عزیزم من خودم داغونم ،اینقدر فکر می کنم روانی میشم

به امید خدا،خانم دکتر آینده هستم  تویی که امضامو خوندی،اگه برام دعا کنی قبول شم،خوشبخت و عاقبت بخیر شم،خدا دل خودمو خانواده مو پر از آرامش کنه،منم از خدا می خوام هیچ وقت رنگ غم نبینی،از خدا می خوام تویی رو که با قلب مهربونت دعام کردیو خوشبخت و عاقبت بخیر کنه،از خدا می خوام سفرت همیشه پر برکت و پر روزی باشه،انشاءالله که تنت همیشه سلامت باشه🤲آمین ای خدای جهانیان

بدبختی اینجاست که هیچ کاری برای هم دیگه دستمون نیست… 😓

نه من برای تو، نه تو‌ برای من 

اگه ناراحت نمیشی… با دارو خودت رو سرپا نگه دار

دخترم پناه منه،پسرم آرامشم،همسرم تکیه گاهم....👨‍👩‍👧‍👦
عزیزم درمان بعضی درد اا وفقط صبر و زمانه

انقدر صبر کردم هر روز داغون تر شدم 

شرایط سختی داری و حق داری که خسته باشی. شاید الآن از نظرت خودکشی درست‌ترین کاری باشه که می‌تونی انجام بدی ولی مطمئن باش درست‌ترین تصمیم برای آینده‌ات هم خودکشی نیست. فعلا تمرکزت رو بذار روی آزمون تا ببینیم بعدش چی پیش میاد... 

بدبختی اینجاست که هیچ کاری برای هم دیگه دستمون نیست… 😓 نه من برای تو، نه تو‌ برای من    ...

افسردگی دارم به نظرتون

مشکلاتم فراوان 

دارو چرا دارو موقت