2733
2739

بچه ها این دوست من از یه خانواده با وضع مالی معمولی و یک سال که با یه آقای که خیلی پولداره ازدواج کرده

دوستم همش از پول شوهرش به خانواده اش کمک میکنه و توقع داره شوهرش برای خانواده اش هم هزینه کنه چند بار تا الان سر این چیزا با هم دعواشون شده و شوهرش میگه خانواده ات به من ربطی ندارن نمی خوام بهشون کمک مالی کنی

الان برادر دوستم می خواد ازدواج کنه نه خودش نه پدر دوستم پول اینکه براش مراسم عروسی بگیرن رو ندارن دوستم گیر داده شوهرش پول بده برای برادرش عروسی بگیرن که سر این موضوع با هم یه دعوای بدی کردن و دوستم قهر کرده رفته خونه پدرش

امروز اومد پیش من اینا رو برام گفت منم گفتم شوهرت وظیفه ای نداره برای خانواده هزینه کنه و خرج عروسی داداشت رو بده چرا داری زندگیت رو خراب می کنی سر این چیزا حق با شوهرت

ولی قانع نمیشه

بیاید شما بهش بگید شاید به خرجش رفت،کنارمه داره می خونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بهش بگو نه اون داداشت برات میمونه نه خانوادت

الکی بحث ننداز توی زندگیت بخاطر خانوادت

شوهرت ازت دلسرد میشه

نهایت هم طلاق میگیری میری میشینی ور دل مادر پدرت

به فکر خودت باش اصلا دلیلی نداره خانوادتو قاطی زندگیت کنی

۱۰۰٪ طرف شوهره هستم تو این مورد

بد نیست گاهی به خانواده کمک کنیم اگرم همسر ایشون تا الان انجام داده از لطفش بوده، اما برادرش که پول نداره عروسب بگیره. گیرم با پول شوهر ایشون یه عروسی خوبم گرفت

بعدا زندگی مشترک رو چطور میخواد اداره کنه؟ هر ماه بیاد از شوهر خواهرش خرجی بگیره؟ این چه مدل زندگیه اخه 

2740

بهش بگو پسفردا برادرت داماد میشه هرجور شده میره سر زندگی خودش کاری هم بهت نداره تو هم طلاق گرفتی و تو خونه بابات دارب حرص میخوری که من بخاطر این زندگیمو خراب کردم اونم هفته یبار میاد با زن و بچه به مادرت سر بزنه تو باید جلوشون دولا راست بشی..

خداوندا بخشش تو دامنه آرزوهایم را گسترانده....امام سجاد(ع)

دوستت بچه‌هست وگر نه انتظار نامعقول نمی‌کرد

شوهرش طلاقش بده و بره خونه ی باباش با نداری بسازه خوبه؟

بهش بگو جز این عاقبتی نداری

بشین زندگیت کن

هر کس خواست زن بگیره خودش باید فکر مخارجش باشه نه حتی باباش

اوکی الان شوهرت خرج عروسی داشت رو داد 

بعد باید خرج زایمان زنشو بده؟

بعد باید خرج تحصیلات بچشو بده ؟

یه سوال دیگه اگر در عرض چند روز کل دارایی شوهرت از بین بره پدر شما و برادر شما تا چند روز شما رو تو خونشون راه میدن؟

سوال بعدی اگر شوهرت همین خرجارو برای خانواده خودش کنه ریکیشن شما چیه ؟

پس فردا حتما انتظار داری،مهریه زنداداشت هم ایشون بده !

یکی دیگه داره کیفش رو میبره بعد شوهر شما خرج عروسی رو بده !!

حتی به صورت قرض هم صحیح نی 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2706