2733
2764

قبلا به خانوادش گفتم وقتی میایید دو روز قبل بهم بگید یا اهمیت نمیدن یا قهر میکنن.

باهمسررم گفتم این شرایط برام سخته اصلا عادت ندارم یهو یه نفر بیاد خونم در حد دوستاعتم بشینه عصبی میشم .

تاحالا نشده من سر سفره نباشم .خواب نباشیم .یا کار نداشته باشم .یا حتی وسط رابطه...

اینا نیومده باشن .

با اینه بهشون گفتم .وقتی درو باز نکنم یا میان تو آپارتمان ببینم کفشام هست یا نه.

یا زنگ میزنن شوهرم اونم زنگ میزنم که من حتما باید درو باز کنم.

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی حالم بده یادم میاد که خدارو فراموش کردم.

تویه ساختمان هستین

❤️SARINAهستم❤️لازم نیست حتماً امپراطور داشته باشی ‌ . خودت ملکه باش و به دنیای خودت حکومت کن❤️پرنده ها مورچه هارو میخورند،پرنده ها وقتی میمیرن مورچه ها آنهارو میخورند،زمانه وشرایط هرلحظه میتوانندتغیرکنندبه همین دلیل هیچکس رو درزندگی تحقیرنکن یا آزار نده چون شایدامروزقدرتمندباشی،امابه یاد داشته باش،زمان ازتوقدرتمندتراست،یک درخت میلیون ها چوب کبریت رامیسازد،امافقط یک چوب کبریت برای سوزاندن میلیون ها درخت کافیست،پس خوب باش وخوبی کن،این کارما است❤️ گرگ ها هم با محبت رام میشوند  افسوس تنها موجودی که با محبت هارمیشود انسان است❤️✌️ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....👌♍️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درو باز کن حق دارن بیان تو

درو باز کردی بعدش برو بگیر بخواب

زنگ بزن با خانواده ت دوستات ساعتها بحرف

بگو میخواستم برم بیرون برنامه دارم کار دارم شما برگردین خونتون کارم تموم شد زنگ میزنم بیای

کسی که حالیش نیس باید حالیش کنی

حرفت که درسته منم دوست ندارم مهمون سرزده بیاد

ولی دو روز قبلشم خیلی منصفانه نیست ۲-۳ ساعت قبلشم خبر بدن خوبه چون میبینی یهویی تصمیم میگیرن یا دلشون تنگ میشه که بیان بهتون سربزنن

آرزوها دست یافتنی ست فقط صبر و زمان میخواد🕛 🌙☀ 💚🍀🌱عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨 عاشق قهوه م ☕    
درو باز کن حق دارن بیان تو درو باز کردی بعدش برو بگیر بخواب زنگ بزن با خانواده ت دوستات ساعتها بحر ...

خیلی راهنمایی هاتون بی شخصیتانه بود با اینکار نشون میده که اصلا درست تربیت نشده و اداب رفتار با مهمون نمیدونه

آرزوها دست یافتنی ست فقط صبر و زمان میخواد🕛 🌙☀ 💚🍀🌱عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨 عاشق قهوه م ☕    
خیلی راهنمایی هاتون بی شخصیتانه بود با اینکار نشون میده که اصلا درست تربیت نشده و اداب رفتار با مهمو ...

من مادربزرگم اینا این خانواده شوهر اسی میومدن خونمون

ولی بزرگتر به این درک نرسیده که هر کسی زندگی داره مشغله داره مشکل داره باید قبل رفتن هماهنگ کنم شاید مهمون داره و...

پس باید یه طور دیگه وارد عمل شد

مگه خونشون دوره که دو روز قبل اطلاع بدن؟ من خونه پدریم اینطوریه با عمو هام زندگی میکنیم واقعا ارامش ...

تو یه کوچه اییم مثلاً زنگ میزنن ما داریم می‌آییم منم یه عالمه کار ریخته رو سرم باید برنامه اون روزمو ول کنم یا از خوابم بزنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حرفت که درسته منم دوست ندارم مهمون سرزده بیاد ولی دو روز قبلشم خیلی منصفانه نیست ۲-۳ ساعت قبلشم خبر ...

مشکل اینه دو ساعت قبلم نمی‌گن یهو میگن ما می‌آییم خونشونم ۵دقیقه فاصله هست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درو باز کن حق دارن بیان تو درو باز کردی بعدش برو بگیر بخواب زنگ بزن با خانواده ت دوستات ساعتها بحر ...

نمیشه که من شده مجبور بودم باز کردم ولی باز محترمانه رفتار کردم اگه اتفاقی ام با تلفن صحبت کرده باشم میرم میگن زنش داداشمون با تلفن بوده محل نداده در صورتی که تا حالا بی احترامی نکردم تو خونم بهشون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیشه که من شده مجبور بودم باز کردم ولی باز محترمانه رفتار کردم اگه اتفاقی ام با تلفن صحبت کرده باشم ...

ادما از محبت زیادی هار میشن وقتی میبینی به محدوده به زندگی به چهار چوب تو احترام نمیزارن 

احترام نزار عزیزدلم پشیمون میشی

2706