2733
2739
عنوان

تپش قلب 😥

30 بازدید | 4 پست

آدم استرسی هستم،طرف صبح بیشتر اینجوری میشم، وقتی رو مبل لم دادم و نشستم حسش میکنم، حین انجام کار متوجه‌ش نمیشم مگر اینکه دقت کنم به قفسه سینه م یا با انگشت اشاره نبضم رو بگیرم متوجه میشم قلبم تند میزنه، فشار خونی نیستم، درد قفسه سینه و تنگی نفس هم ندارم، فقط یکم حس میکنم بدنم ضعف میکنه مثل خستگی شدید، تاحالا اینجوری شدین؟ نمیدونم برم متخصص قلب یا روان پزشک، چند وقتی بود عصرا تپش قلب داشتم میرفتم روانشناس، اون برطرف شد چون بخاطر استرس و فکر و خیال بود، حالا شده تپش قلب صبحگاهی

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تپش قلب دارم ممکنه بخابم دیگه پانشم

نه خدانکنه

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2731
شاید کم خونی داری. یه دلیل تپش قلب کم خونیه

مرداد ماه آزمایش دادم کم خونی نداشتم،ولی تازگیا پریودم تموم شده