2752
2734
عنوان

هرکی میخواد هزینه آی وی اف رو بدونه

793 بازدید | 14 پست

بچه ها خیلی ها رو میدیدم اینجا هزینه ی آی وی اف رو میپرسن. کسی جواب درست و حسابی بهشون نمیده.بعضی ها میگن پنجاه میلیون بعضی ها میگن شصت میلیون

من تو یه مرکز خصوصی انجام دادم. که نزدیک هفت هشت بار دکتر ویزیتم کرد. هر سری با هزینه ی سونو 320نومن میشد. دو ماه اول هم یه سری ویتامین ها نوشت یه با سیصد و خورده ای شد. یه بار هفتصد و خورده ای.بعد آمپول هایی که برای پانکچر باید بزنین. یه بار یک و ششصد شد. بار دوم دویست و چهل. یه سری آمپولم نوشت که باید نصفه شب میزدم اونم شد صدو چهل. خود هزینه ی پانکچر پانزده و نیم. هزینه ی انتقال دو تومن. و هزینه فریز جنین چهار تومن..یعنی خود هزینه ی آی وی اف بدون هزینه های دارو و دکتر حدود بیست و یک تومن شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یعنی الان هزینه کاشت دوقلو پسر تقریبا ۳۰ تومنه ؟

عزیزم دوقلو بستگی به بدن خودت داره. پزشک به بدن تو دو الی سه تا جنین وارد میکنه. اگه دوتاش بگیره میشه دوقلو.یکی بگیره تک قولو. وهزینه اش همونه که گفتم. ولی اگه خواستی تعیین جنسیت هم کنی یازده تومن بیشتر از هزینه ها باید بدی

مرسی عزیزم. تورو خدا دعام کن

چشم عزیزم حتما، استرس رو از خودت دور کن خیلی تاثیر داره دلتو بسپار بخدا فقط با خدا حرف بزن و ازش کمک بخواه الهی به حق فاطمه زهرا جواب بگیری