2733
2734
عنوان

صب واکسن ۱۸ ماهگی دخترمو زدم

168 بازدید | 20 پست

از بس منو ترسونده بودن بچه تب میکنه امشب اصلا نخوابیدم

از دیروز صب تا حالا خداروشکر تب نکرده

هر ۴ ساعت استامینوفونشد میدم

البته باید ساعت ۲ میدادم دیدم بدنش یخه ندادم

الان بیدار شدم نزدیک پکیج بود پتوهم روش بود دیدم گرمه یکم دیگ بخش دادم فقط تب نیس فک کنم چون بدن دخترمو خودم میشناسم

بنظرتون دیگ تب میکنه؟؟؟

بغید میدونم دیگه عزیژم دختر منم شکر خدا دوماهگی و چهارماهگیش تب نکزد امیدوارم بقیشم همینطور باشه

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بغید میدونم دیگه عزیژم دختر منم شکر خدا دوماهگی و چهارماهگیش تب نکزد امیدوارم بقیشم همینطور باشه

بقیشم همینطوره😄

ابد در پیش داریم......اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم💚خدایا امام زمان روازمون راضی  نگه دار💚
عزیزم چون مرتب استامینوفن دادی دیگه تب نکرده نگران نباش جاشم زیاد گرم نکن

ففقط همش چسپیده به سینه م کلافه م کرده خونه مادر شوهرم هستیم منم جام عوض بشه خواب نمیره تو چشام 

اصلا ی چیزایی میگفتن بخدا۳ هفته عقب انداختم واکسنشو از استرس

خداتو شکرکن که خوب تموم شد برا پسرم خیلی سخت گذشت سال قبل اینموقع بمیرم براش بچه افتاد رو تخت کلی دکتر بردم صداش و گلوشم گرفت منو مقصر دونستن که شاید علائم سرماخوردگی داشت زدم تبش پایین نمیومد

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
خداتو شکرکن که خوب تموم شد برا پسرم خیلی سخت گذشت سال قبل اینموقع بمیرم براش بچه افتاد رو تخت کلی دک ...

پاش ک خیلی درد میکنه اصلا نمیتونه راه بره فقط تب نکرد خدارو شکر

ولی فعلا خیالم راحت نیس

پاش ک خیلی درد میکنه اصلا نمیتونه راه بره فقط تب نکرد خدارو شکر ولی فعلا خیالم راحت نیس

پسر من صبح زدیم. تا شب راه میرفت بالا پایین و بدو بدو خوشحال شدم خوب گذروند وایی شب ده شد دوازده ساعت بعد واکسن یهو پاش گرفت و صداش گرفت و خیلی چیزا اوووف 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2706