2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام خوبی؟! اورژانس ؟!! بعد ادامه ی حرفت 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
چطور میشه مگه

اوضاع از قبل واست پیچیده تر میشه

معمولا حقو به خانواده ها میدن دید خانوادتم بهت طور دیگه میشه اصلا همه چی میپیچه تو هم شاید شرایطت سخت تر از این بشه

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرگ یبار شیونم یبار

سعی کن خودت راه حلی پیدا کنی بعدا پشیمون نشی بگی چه کاری بود کردم

بالاخره خانواده رو نمیشه دور انداخت سعی کن مدیریت کنی از مشاور کمک بگیری خیلی بهتره

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سعی کن خودت راه حلی پیدا کنی بعدا پشیمون نشی بگی چه کاری بود کردم بالاخره خانواده رو نمیشه دور اندا ...

دیگه کاری از من ساخته نیست کم کم میرم تو اغما تو کوچه بهم طعنه میزنن همش انگار وسط خاک سفید زندگی میکنم حداقل بگو چی بگم وضعیتم بدتر نشه

بابام روانیم کرده میگه برو سرکار منم مشکل روانی شدیدی پیدا کردم تا تو کوچه بزور میرم خونه آشفته شدم ...

ابدا پیشنهاد نمیدم 

با خانواده ت حرف بزن و مشکلتون بگو 

روانپزشک انتخاب خوبیه

شما  احتمالا اظطراب اجتماعی هم داری که با مصرف دارو و تمرین کردن خیلی بهتر میشه

نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑❄
2706