2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کلن ادمی نیستم که لباس بندازم دور 

مرتب نگع میندارم و سعی میکنم چیزی بخرم که قدیمی نشه ولی هر وقتم بخوام لباس میخرم کلن لباس سر ابن موضوع زیاد دارم ی سری لباسم که تمبزه مثلا اگه نخوام مرتب تمبز باشه میدم به کسی استفاده کنه

2728

دور نمیریزیم از لباس به دستمال تبدیل میکنیم اگر نخی باشه

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

بستگی داره پاره پوره بشه یا نه.. من معمولا چادر ،مانتو ، شلوار و ... چند سال میپوشم. بعدم میذارم تو یه کیسه و کنار دیواری جایی میذارم.. ولی لباس تو خونگی هام معمولا از بین میرن دیگه

لباس های ما دور ریخته نمیشه.

در صورت پاره شدن، آب رفتن، رنگ و رو رفتن یا پوسیدگی پارچه به بخش دستگیره‌هایی که در آشپزخونه و نیافت منزل کاربرد دارن منتقل میشه.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2740
من خودم خیلی لباس می بخشم ولی هنوز خیلی لباس قدیمی دارم شاید دو تا کارتون بزرگ بشه . 

من میدم به اقوام همسرم تو روستا هستن که باهاشون میرن باغ و برای کار میپوشن بعنوان لباس کار

متاسفانه بخاطر رفتار اشتباه برخی کاربران بر خلاف میلم تصمیم گرفتم هیچ درخواست دوستی رو نپذیرم .

معمولا تا زمانی که کیفیت لباس خوب باشه، استفاده می کنم. اگه سایزش مناسب نبود یا به دلیلی دیگه مورد سلیقه ام نبود، می بخشم.‌

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 

لباس کهنه و پوشیده شده رو هیچوقت نمیدم به یه نفر

مال پارساله

ملورین بابا❤️ دخترم چشمای معصوم تو رو نمیزارم کسی از من بگیره تو دلیل این نفس کشیدنی تو نباشی دل من هی میگیره توی این شبای بی ستارگی تو برام ستاره ای خوب میدونی کاری کردی که بخندم با نگات تو برام بخند تا هرجا میتونی تو برام معنی زنده بودنی تو رو تا ابد تو قلبم میزارم تو دلیل این نفس کشیدنی عشق من تویی که با هر نفست انگاری صاحب خوشبختی منم دخترم با تو قشنگه زندگی وقتی باشی دل به دریا میزنم❤️
2706