2737
2734
عنوان

خانما شما جای جاری من...خب؟؟

272 بازدید | 19 پست

ببینیددخترای منو جاریم اموزش شنا میرن پیش دخترعموی شوهرامون

این دخترعموشم خیلی شوخ طبع و اجتماعیه.‌.بعضی وقتا خودمونم میریم تو آب دیگه کامل میبینه مارو بدون ارایش و پوشش .ایناهربار دیده منو واقعا حس خوبی بهم داده دخترعموش مثل امروز دید منو باخوشرویی سلام واحوالپرسی بعد گفتش بهم بابا چیکارمیکنی روزبه روز خوشگلتر میشی هی میخندید منم گفتم باخنده والا نمیدونم دستای پربرکت پسرعموته بعداینم قهقه میزد گفت نوش جونتون نشه.کلی شوخی کردیم خندیدیم 

جاریمم بود.

دیگ داشتیم میومدیم خونه جاریم گفت مارم برسون گفتم باشه آغا تاااا رسوندمش از دخترم ایراد گرفت وای این چرا حرف نمیزنه.چرا چیزی نمیگه.نمیگه کجا بشیم باخنده هیستریک .بمن میگفت عجب بچه ای داری باز خنده هیستریک .اخراشم پیاده شد رفت به دخترم میگه بیاجلو پیش مامانت .دخترمم گفت عقب راحتم .بعد بازبا خنده هیستریک گفت ببین واویلاا این اصلا ازت خوشش نمیاد .دیگ رفتش... 

این الان هیچیش نبود؟من حس بدمیگیرم از خندهاش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به نظرم باید با یه خنده ی هیستریک میزدی تو گوشش 

میشه برای شادی روح خواهرم صلوات بفرستی اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم مهربونم )                                        مامانِ یه دخملِ فرفری 👧                                             شاعر میگه که "موهای فرفریت شده دلیل این زندگی "                                   آقا علی نین آروادی 😌                                                   به قول دکتر انوشه که میگه : گیریم عذرخواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی ؟!
2738

اینم یه نمونه😂

آن  قدر این ۲۰روزا رو ادامه میدم تا به هدفم برسم💪💪    شروع از اول تیر😇   وزن اولیه۸۸،⬅️۱۰روز پاکسازی۸۴،⬅️۲۰روز اول۸۰⬅️۲۰روز دوم۷۵⬅️۲۰ روز سوم۷۲/۵⬅️۲۰روزچهارم۶۹/۵⬅️۲۰روز پنجم۶۶⬅️۲۰روز ششم۶۲/۵⬅️۲۰ روز هفتم ۶۱😡⬅️۲۵ روز هشتم۵۷  ⬅️                     
پس من اشتباه نکردم؟

نه چه اشتباهی عزیزم

میشه برای شادی روح خواهرم صلوات بفرستی اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم مهربونم )                                        مامانِ یه دخملِ فرفری 👧                                             شاعر میگه که "موهای فرفریت شده دلیل این زندگی "                                   آقا علی نین آروادی 😌                                                   به قول دکتر انوشه که میگه : گیریم عذرخواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی ؟!
2706