2752
2734

دوبار تاپیکشو زدم ولی نمیدونم چرا نمیاد جزو نظر سنجیا،بخونید لطفا راهنمایی کنید واقعا روم نمیشه از کس دیگه ای بپرسم

پشتِ من خدا بوده همیشه ...🙏🏻

شلوار هم تنت بوده بعد چجوری بره داخل و حامله بشی😩

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آخه حس کردم شلوارم خیس شده و اینکه هفت روزه چریود نشدم من

از استرسه ،یکم ریلکس باش ،اگه دیدی نمیشه برو دکتر زنان ببینه از چیه شاید کیست داری ،احتمال حاملگی با این شرایط نیس عزیزم .

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
نه استرس نداشته باش پری میشی ما جلوگیری طبیعی داریم معلوم نیس چقد میریزه داخل حامله نمیشیم 

من تازه نامزد کردم، رابطه کاملم ندارم کلا رابطمون در همین حده ،اونو نمیدونم ولی خودم شلوار پام بوده ولی بشدت حس کردم بعدش شلوارم خیسه واینکه پریودم نشدم اصلا همه ی زندگیم مختل شده،به خودشم میگم میخنده فقط

اون قفله.ازاسترس عقب انداختی.نمیشه

زعفرون و زنجبیل و دارچین ریختم تو یه ذره آب خوردم انقدر حالم بد شد نزدیک بود بالا بیارم تحمل کردم قورتش دادم فقط،بشددددت تند و بدمزه،امروزم میخواستم زردچوبه بخورم😭😭

از استرسه ،یکم ریلکس باش ،اگه دیدی نمیشه برو دکتر زنان ببینه از چیه شاید کیست داری ،احتمال حاملگی با ...

برداشتم یه عاااالمه زنجبیل و دارچین و زعفرون ریختم تو یه ذره آب خوردم وای قشنگ معدم آتیش گرفته حالا دوروزه، امروزم گفتم زردچوبه بخورم بس که چک کردم ببینم مریود شدم یا نه خسته شدم، آخه سابقه نداشته هفت روز،یعتی اصلا امکان حاملگی نیس آره؟خیالم راحت باشه؟

برداشتم یه عاااالمه زنجبیل و دارچین و زعفرون ریختم تو یه ذره آب خوردم وای قشنگ معدم آتیش گرفته حالا ...

خیالت راحت باشه،اگه دلت آروم نیست یه بی بی چک بزن ضرر نداره ،ولی نیسی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاوقتی استرس داشته باشی  پریودنمیشی.

از استرس از زندگیم افتادم، به نامزدمم میگم عین خیالش نیس فقط میخنده میگه مگر اینکه گردافشانی کرده باشیم