2733
2734

سلام عزیزان. بنظرتون با ۲۰۰ میلیون چ شغلی میشه راه انداخت؟ شغلی که ریسکی نباشه. و حالا در حد ده تومنم درامد باشه ازش خوبه.

مغازه بازکن

با ۲۰۰ مغازه باز کنه ؟؟؟

الان اجاره ی مغازه پیش ۲۰۰ هست. و کرایه بالای ۵۰ 

جنس هم حداقل ۵۰۰ میخواد .. حداقل .. چون دیگه بازار چکی جنس نمیده . فقط نقد 

دو ماه اول هم تا سود کنه باید از جیب بخوره 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با ۲۰۰ مغازه باز کنه ؟؟؟ الان اجاره ی مغازه پیش ۲۰۰ هست. و کرایه بالای ۵۰  جنس هم حداقل ۵۰۰ م ...

طرفای مادویست پول پیش نیس،اگ توشهرستانه می‌تونه شماحرص نخور

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی/ که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
2728
طرفای مادویست پول پیش نیس،اگ توشهرستانه می‌تونه شماحرص نخور

اسم تبادل نظر حرص خوردن نیست عزیزم 

ایشون نگفتن تهرانن یا شهرستان 

منم قیمت تهرانو گفتم 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
با ۲۰۰ مغازه باز کنه ؟؟؟ الان اجاره ی مغازه پیش ۲۰۰ هست. و کرایه بالای ۵۰  جنس هم حداقل ۵۰۰ م ...

تازه امروز دلار و طلا سقف تاریخی خودشونو شکستن معلوم نیست چه اتفاقی بیوفته سال جدید 

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
2738
مغازه ی چی مثلا؟ اره ما یه شهر کوچیکیم. بنظرت مثلا سوپر مارکت خوبه یا نه تو این زمونه؟

اره خوبه،مثلامرغ فروشی ایناهم خوبه سرمایه ی زیادی نمیخوادوهمیشه هم فروش داره البته فروشنده ی مردمیخواد

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی/ که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
نه یه شهرستان کوچیکیم

آنلاین شاپ بهتر از مغازه اس 

رهن و کرایه نمیدی . مالیاتت هم کمتر میشه 

بازم تحقیق کن

اگر بازار بلد بودی میگفتم وارد بازارهای مالی شی . اما بازارهای مالی آموزش های زیاد و تمرین میخواد و ممکنه سرمایه ات از دست بره 

هرکاری میکنی برات پر خیر و برکت باشه 

تازه امروز دلار و طلا سقف تاریخی خودشونو شکستن معلوم نیست چه اتفاقی بیوفته سال جدید 

پدرهمسر من بازاریه . چندین دهنه مغازه داره . قبلا دو ساله هم رهن میدادن . چون نهایت ۱۰ در صد اجاره میرفت بالاتر . الان انقدر تورم ثانیه ای شده که فقط ۶ ماهه رهن میده ، اونم به شرط 

آنلاین شاپ بهتر از مغازه اس  رهن و کرایه نمیدی . مالیاتت هم کمتر میشه  بازم تحقیق کن ...

نبابا بلد نیستم. 

انلاین شاپ  شانسیه.بگیر نگیر داره. یه کار بی ریسک میخام.

مرسی از دعات.انشالله انرژیش برگرده به زندگیت

نبابا بلد نیستم.  انلاین شاپ  شانسیه.بگیر نگیر داره. یه کار بی ریسک میخام. مرسی از دعات. ...

عزیزمی 💘

پدرهمسر من بازاریه . چندین دهنه مغازه داره . قبلا دو ساله هم رهن میدادن . چون نهایت ۱۰ در صد اجاره م ...

واقعا سخته 

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
2706