2733
2739

سلام خیلی گرفتار شدم کمکم کنید پسرم با یه 

دانش آموز دعواش شده بعد دست آسیب دیده بردم متخصص ارتپد میگه یه کیست تو دستش دانش آموزه که باعث شده با یه ضربه ساده بشکنه الان باید عمل بشه هم کیست و هم شکستگی دکتر هم میگه 20 میلیون دولتی و خصوصی 

40میلیون پرسیدم بیمه قبول میکنه میگه نه پس بیمه دانش آموز برا چیه 

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
برای وقتی که اتفاقی داخل مدرسه بیفته مثلا الان دست بچه فقط شکسته بود میداد ولی این مورد بجز شکستگی ...

بله 

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بریدمدرسه یه نامه بگیرید بعدببریداداره باتمام هزینه های کردیدومدارک بعدبیمه یه درصدی بهتون میده مثلااز۱میلیون ۴۰۰داده بود بعدم بخاطرکیست نمیده فقط شکستگی زیادبدردنمیخوره ببینیدنکمیلی نداره اون دانش اموز

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2731
بریدمدرسه یه نامه بگیرید بعدببریداداره باتمام هزینه های کردیدومدارک بعدبیمه یه درصدی بهتون میده مثلا ...

ممنون از راهنماییت