2733
2734

اگر نمی تونیم به دیگران کمک مالی کنیم لااقل اموال و دارایی هامون رو به رخ اون ها نکشیم.

اینجا توی سایت کسایی هستن که هزینه درمان بیماری های سادشون رو هم ندارند و میزان گوشتی که ماهانه وارد خونه هاشون میشه خیلی خیلی ناچیزه پس اگر نمی توانیم به این افراد کمک کنیم لااقل تاپیک های بی کاربردی که فقط بیانگر شیوه زندگی لاکچری و هزینه های گزاف و بیهوده و مصرف گرایی هست هم نزنیم. 

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.

دنیا جعبه کوچیک نیست که بشه محدودش کرد

اینجا نبینه جای دیگه میبینن 

تازه خانوما سایت بالغ و بزرگ هستند ! 

بچه نیستند که ناراحت بشن 

تازه اینجا کاربرای خوشبخت هم خیلی داره 

گل من رو اذیت نکنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قدیم خیلی مراعات دل‌ نسوزوندن و به هوس انداختن و...مردم رو داشتن...

مادربزرگ خدابیامرزم هروقت بوی غذای مطبوعی بلند می‌شد ناراحت و مضطرب بودند مبادا کسی رد بشه و بخواد...

یا مطبخ رو قدیم‌ها تو دورترین نقاط خونه جایی که بو ازش بلند نشه می‌ساختند..

یا اغذیه فروشی‌ها بو راه نمی‌انداختند برعکس الان که مخصوصا با بوی دود و دنبه مشتری جذب می‌کنند!

2731
دنیا جعبه کوچیک نیست که بشه محدودش کرد اینجا نبینه جای دیگه میبینن  تازه خانوما سایت بالغ و ب ...

نمیدونم ولی من به شخصه ناراحت میشم که میبینم یه نفر پول درمان دندون دردش رو نداره و یه نفر هم برای عیدش فقط ۲۰ تومن لباس خریده و اینو جار میزنه در صورتی که نیازی به زدن این تاپیک ها نیست 

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
نمیدونم ولی من به شخصه ناراحت میشم که میبینم یه نفر پول درمان دندون دردش رو نداره و یه نفر هم برای ع ...

خب اونم که ۲۰ میلیون خرید کرده داره روز مرگی هاشو میگه دیگه 

نمیتونه که کلا کاربری شو بلا استفاده رها کنه 

به نظرم سخت نگیرید 

چون هرکس زندگی و تقدیر خودشو داره 

گل من رو اذیت نکنید