2733
2734
عنوان

دل نوشته ام به پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2068 بازدید | 130 پست
الهی دورت بگردم عزیزم نگو اینجوری انشاالله که دکترا اشتبله کردن صحیح و سالم بچتو بقل میکنی انشاالل ...

دارم میرم خودم یه سنو بدم ببینمش بنظرت اگه مشکلی داشته باشه متوجه میشه دکتر؟

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸قانون مزرعه میگه:تو تصمیم میگیری چی بکاری، اما تو فصل برداشت تو موظفی اونچه که کاشتی رو برداشت کنی🤫
حتما عزیزم انشالله همونی بشه که دوست داری وخدابه دلت وزندگیت آرامش بده

ممنون از درکت❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸قانون مزرعه میگه:تو تصمیم میگیری چی بکاری، اما تو فصل برداشت تو موظفی اونچه که کاشتی رو برداشت کنی🤫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اره بابا دکتره ها گاو نیس که  دکتر دید؟؟ چی گفت؟؟؟

سنو نوشت 

فردا میدم 

یکمی امیدوار شدم🥺حداقل قبل هر اتفاقی میبینمش

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیز مادر فردا قراره بیام ببینمت و من خوشحال ترینم امروز درد بدی کشیدم ولی انقد برای فردا ذوق داشتم که اصلا دردم به چشم نیومد دورت بگردم

فردا میام میبینمت سنو‌ میدم 

پسرم قشنگ ترینم امروز دکتر یه کور سوی امیدی بهم نشون داد🥺ولی میترسم امیدوار بشم و بعد 😔پسرم هی بهم میگن اروم باش ولی نمیدونن چی داره به روزم میاد 

من شبام تویی 

روزام تویی 

هست و نیستم تویی 

زندگی من خلاصه شده به تو 

عزیزم دلبرکم قوی باش پسرم نزار از هم جدا مون کنن 

تو الان از من نزدیک تری به خدا باهاش حرف بزن بگو میخوام تو دل مامانی بمونم میخوام سالم باشم.

امروز یه فامیل دور و دیدم برگشت با طعنه گفت بچه هات مشکل خاصی ندارن و من اون لحظه بازم فروریختم ولی سعی کردم قوی باشم 

چون تو توی دلمی برات نذر کردم یه نذریه که در توانم ود که بشم فدای یه تار موت 

فقط سالم دنیا بیای 

دیگه قول میدم قول میدم هیچی نخوام🥺پسرم نکنه یهو بخوای مامانی و ول کنی بریا 

نامردی نکنیا🥺من دورت بگردم،

امروز۱۵/۱۲/۱۴۰۲

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نمیدونم امروز چندمین روزیه حالم خوب نیست 

نگرانتم دست خودم نیست پسرم 

تا سالم بغلت نگیرم قرار نیست دلم آروم بگیره😔

با همه میگم میخندم ولی چقد راحت از سقط حرف میزنن تا اسمشو میارن تمام وجودم میشکنه 

چی بگم برام امر.ز قراره بیام ببینمت میخوام یه دل سیر نگاهت کنم 

از همونجا تا خونه پیاده بیام و برای قلبم عزاداری کنم گریه کنم میخوام امروز خدارو بدم به باد گله 

با خودم یه کوچولو امید همراه میکنم ولی قلبم میگه اگه خدا نخواد معجزه کنه چی وقتی این یهو تو اعماق قلبم اکو میشه وای وقتی این و حس میکنم میگم اگه این خدا همون خدای خیلی وقت پیشا باشه و نبینتت چی😭

پسرم من از همه میپرسم بلکه بهم امید بدن ولی انچنان امیدی نمیدن😭و این بدترین حسه دنیاست😔❤️فقط اینو میدونم من بی تو نمیتونم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سنو دادم 

ولی ندیدمت 

اما صدای قلبت و شنیدم 

هنوز صداش تو گوشمه🥺😭

دورت بگردم پسرم😔جواب ازمایش که بیاد شاید از این حالم بدتر شه شایدم خوشحال تر ولی بدیش اینه امروز پرواز کردم تا مطب ولی ندیدمت🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیز دلم  سنو رو پیش  دکتر نردی؟ جواب ازنایش کی میاد

جواب ازمایش معلوم نیس ن جواب و نبردم تو سنو که مشکلی نبود😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تروخدا هرکی این تاپیک و میخونه و میبینه برای سلامت بودن ازمایش پسرم دعا کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوب خدارو شکر ان ساءالله آزوایش هم خوب در میاد گلم

توکل ب خدا ممنون عزیزم❤️🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فدای تو ناز  به نیتت دعای عهد و ایت الکرسی میخونم

مرسی از لطف و مهربونیت❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706