2752
2734
عنوان

دل نوشته ام به پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2068 بازدید | 130 پست

الهی هرچی خیره پیش بیاد ... عزیزم دو سه تا سونوگرافی برو و به چندتا دکتر نشون بده ... فقط اکتفا ب ی جا و ی دکتر نداشته باش 

میگن : کار خوبه خدا بسازه سلطان محمود خر کیه ...🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها تو رو خدا برا منم دعا کنید

یک عدد معتاد سرسخت به سایت هستم✨😌 تو تاپیکا خواهشا باهام بحث نکنید چون ریپ نمیزنم با تچکر😁😂 الان که دارم اینو مینیویسم حوصلم به شدت سر رفتههههه😐😐😐 بیا اینجا یه شکلات بردار بعد برووووو😅🍫 به پروفمم گیر ندین لطفا😤 خیییلی وقت بود که نیومده بودم تو سایت خیلی کم میام اینجا اگه نبودم بدونید اصا نمیام اینجا😝😝😝 عاشق رنگ بنفش خیلی هستممم💜 منو توی تاپیکای دورهمی و سرگرمی و اینجور چیزا تگ کنید تنکص نی نی قشنگم زود بیا پیشمون عشق مامان😘😘😍😍 همسرم و دخترام و تو دلیم دنیامنننن🤩🤩❤️ خدایا شکرت❤️ خب خب دیگه از بسگی براتون نوشتم دستم درد گرف دیگ ج*ر خوردمااا😂😂بدشانسی یعنی وقتی که به یه نفر زنگ میزنی میبینی اونم بهت زنگ زده بعدش قطع میکنی و منتظر میمونی و میبینی که اونم منتظره😅 بعدش زنگ میزنی میبینی اونم بهت زنگ زده و بعدش دوباره یکم صبر میکنی بهش پیام میدی میبینی اونم بهت پیام داده😐 بهش زنگ میزنی میبینی اونم بهت زنگ زده یعنی ته بدشانسیه هااااا😂😂😂😂😂 حالا که تا اینجا اومدی پس یه 🍭 بردار و برووووو دیگ🤣🤣🤣
2731
من پسر کوچولومو هفته ۱۷ از دست دادم بخاطر اشتباه سونوگرافی بهم گفتن که مشکل داره هم آن تی اش رو ب ...

از همین میترسم 

داغونه حالم ی ریسک دو جانبس😔

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸قانون مزرعه میگه:تو تصمیم میگیری چی بکاری، اما تو فصل برداشت تو موظفی اونچه که کاشتی رو برداشت کنی🤫
با وجود ناپاکیم چشم دعا میکنم شمام ب اهل بیت متوسل شین حتمااا ب نیتش نذر کنین انشاءالله خدا پسرت و ب ...

الهی دورت بگردم مطمئنم پاک ترین قلب دنیارو داری❤️😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸قانون مزرعه میگه:تو تصمیم میگیری چی بکاری، اما تو فصل برداشت تو موظفی اونچه که کاشتی رو برداشت کنی🤫
ببین من چی نوشتم به من گفتن سقط کن سقط کردم و بعدش گفتن پسرت سالم بوده تا روز قیامت من دلم سوخته ...

اگه فردا سقط نکنم و بیمار دنیا بیاد یه عمر باز هم خودمو نمیبخشم خدا جوری نقره داغم کرده که به مرگ راضیم😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
استارتر اگر برگردم به عقب هیچوقت بچمو سقط نمیکنم بچه ای که سالم سالم بودو دکتر ها الکی ازم گرفتن

عزیزم🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی هرچی خیره پیش بیاد ... عزیزم دو سه تا سونوگرافی برو و به چندتا دکتر نشون بده ... فقط اکتفا ب ی ...

به چند تا نشون دادم😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم الان سر سجاده نماز نشستم الهی به حق علی اصغر امام حسین به محسن حضرت فاطمه خدا بچتو بهت ببخشه& ...

خورد شدم از دیروز تاحالا داغونم 

ممنون قربون دل پاکت الهی هرچی میخوای خدا بهت ببخشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزدلم چرا مجبور به سقطی مشکل چیه

ان تی بالا 

ریسک سندروم بینابین 

متخصص ژنتیکم ناامیدم کرد قشنگ اب پاکی ریخت رو دستم😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها تو رو خدا برا منم دعا کنید

خدا اول به شما بعد به من یه گوشه نذری داشته باشه😔❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خورد شدم از دیروز تاحالا داغونم  ممنون قربون دل پاکت الهی هرچی میخوای خدا بهت ببخشه

ببین خدا داده اگه هم مسکلی پیش اومد که ازدستش دادی

حتما حتما حتما حکمتی توش هستش به خدا توکل کن

ببین خدا داده اگه هم مسکلی پیش اومد که ازدستش دادی حتما حتما حتما حکمتی توش هستش به خدا توکل کن

همین قلبمو خراش میده من هم اسم انتخاب کردم براش هم کلی لباس از ذوق براش خریدم😭😔من عاشقشم عاشقش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همین قلبمو خراش میده من هم اسم انتخاب کردم براش هم کلی لباس از ذوق براش خریدم😭😔من عاشقشم عاشقش

دوست عزیزم چندتا جای دیگه برو سونوگرافی

من خیلی اشتباه کردم خیلی 

خدا منو ببخشه که بچمو کشتم

همش یادم میاد میگم خدایا چرا ده تا جا سونو نرفتم؟

من ۵ سال بیماری روحی شدید داشتم.افسردگی بسیار شدید.جوری حالم بد بود که همه قطع امید کرده بودن و بجای آرزوی درمانم آرزوی مرگم رو می کردن.یه روز از این روزا تصمیم گرفتم که حالم خوب بشه و از تمسخر و تحقیر دیگران خودمو نجات بدم.حال من از اون چیزی که میشه تصور کرد خیلی بدتر بود.من بلند شدم با تکیه بر خودم و خدای خودم و زدم تو دهن تمام اون هایی که از شکست و نابودی من خوشحال بودن.من دوباره افتخار پدر و مادرم شدم.دوباره مایه ی فخر فروشی مادرشوهرم شدم.دوباره عزیز همسرم شدم.اینو یاد گرفتم که حال کسی عوض نمیشه مگر اینکه خودش بخواد.
2706