2737
2734

بچه ها چند روز پیش پسرم یه ذره برف اورده بود ریخته بود تو راپله که دخترم میخواست بره طبقه پایین خونه مادرشوهر عوضیم سرخورد افتاد اروم صدا گریه کردنش اومد منم تو خونه خودم بود طبقه بالا با پسرم گفتم چیشده چیشده پسرمم رفت پایین گفت چیشده دوبار یه دفعه مادرشوهر نجسم با صدا بلند گفت قبرستون تو شده تو بمیری راحت شم یه همچین چیزی گفت یادم نمیاد قشنگ

پسزمم با مظلومیت گفت چیه چیه 

منم چون باهاشون قهرم چیزی نگفتم لال مونی گرفتم خاک برسرم الان یه هفته سردردم دو دارم بمیرم چرا هیچی نگفتم از بچم دفاع نکردم شما بودید چیکار میکردید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اصلا نذار تو راه پله برن بچه هات

هر از گاهی ببرشون پارک 

نذار اصلا خونه مادرشوهرتم برن

خودتم اصلا نرو و تو قطع رابطه بمون 

رو مخ شوهرتم کار کن از اونجا برید انشالله

تیکر لحظه تحویل سال🌸امیدوارم سال جدید فضول ها🐶دخالت کن ها 🦊نامردا 🐸دزدا 🦇خیانت کارها🪱 پرادعا ها 🪰 نسلشون بپوکه بگو ایشالا
اصلا نذار تو راه پله برن بچه هات هر از گاهی ببرشون پارک  نذار اصلا خونه مادرشوهرتم برن خودتم ...

عزیزم شوهرم نمیره هیجوره از اینجا حاضره طلاقم بده ولی نره از این خرابمونده

بچه هاممچون تلویزیون ندارم امکانات خونم کنه کوچیکه وای نمیستم بخداا کم اوردم

بمیرم واسه پسرت اشکم در اومد چه مادرشوهر نفهمی داری

قربونت عزیزم خدا نکنه ببین من چی میکشم خاک برسرم هیچی نگفتم خاک بزس من شه بکیرم خلاص شم تو بودی چیکار میکردی گلم

2740
عزیزم شوهرم نمیره هیجوره از اینجا حاضره طلاقم بده ولی نره از این خرابمونده بچه هاممچون تلویزیون ندا ...

حداقل تلوزیون بخرید

دست دوم

مگه خونت چقدره که جا برای یه تلوزیون نیست؟

تیکر لحظه تحویل سال🌸امیدوارم سال جدید فضول ها🐶دخالت کن ها 🦊نامردا 🐸دزدا 🦇خیانت کارها🪱 پرادعا ها 🪰 نسلشون بپوکه بگو ایشالا

امیدت چی بود با این مرد ازدواج کردی تو این موقعیت رفتی؟؟

امیدت چی بود با این مرد ازدواج کردی تو این موقعیت رفتی؟؟

خاک برسرم به اصرار خانوادم بدبختم کردن 😭 الانم موندم با هزار بدبختی با دوتا بچه با خانواده نجس این تک تنها تو شهر غریب چیکار کنم کم اوردم