2733
2734

تاپیکای قبلیمو بخونید که رفتم پیش یه نفر سرکتاب برام گرفت اسم زنه رو‌گفت ک این با شوهرته و بعدم گفت طلسمش کردن دیروز ازش یه باطل سحر و یه دعا گرفتم 

امروز متوجه شدم شوهرم با دختره کات کرده‌و باهم دعواشون شده خیلی خوشحالم بچه ها توروخدا بیایید دارم سکته میکنم  

مدت ها بود ک شوهرم با این زنه  بود و میخواست منو ب خاطره اون طلاق بده 

الان با گل اومد خونه گفت ببخشید این مدت دلتو شکستم هیچکس تو نمیشع 😭😭😭😭 وای باورم نمیشه دارم زار میزنم و اینارو مینویسم 

الانم گفت بریم رستوران من گفتم سردمه گفت پس میریم پیتزا میگیرم میام 

اقا توروخدا مگه میشه اصلا شوهره من خیلی مغرور و نکبت بود اما الان اینجوری مهربون شده

یه دعا هم بگیر واسه خودت برای اینکه فراموش کنی 😔

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

ذوق کنیم از برگشتنش یا ناراحت بشیم از خیانتش

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻

دیگه نمیدونید چطوری تبلیغ این ادمارو بکنید اکانت میسازید با داستانای ساختگی 

من که ذره ای حرفت رو باور ندارم

اما خطاب به کسایی که با این داستانا و این افراد گول میخورن

دعانویس و طلسم گر اگر کاره ای بودن برای زندگی خودشون کاری میکردن

پای موجودات ماورا رو با رفتن به اینجور جاها به زندگیتون باز نکنید 

انرژی بدی داره

فراموش ک نمیتونم بکنم ولی واقعا شرایط سختی رو گذروندم و الان شوکه شدم

میدونم و واقعا برای روانت نگرانم 😔😔😔

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻