2733
2734
عنوان

من یه دختر فوق العاده حساسم🥲

74 بازدید | 11 پست

وسواس فکری دارم کوچکترین چیزی فکرمو درگیر میکنه ، الانم دندونپزشکه کارشو خوب انجام نداده و دندونام روهم چفت نمیشه دوباره هم رفتم ولی اوکی نشد  یکی دیگه هم اومد پیشش برای همین مشکل، هی میگم عجب اشتباهی کردم رفتم ، یه پوسیدگی سطحی بود ، کمتر از دوماه دیگه کنکور دارم و الان اعصابم داغونه ، نمیدونم باید چیکار کنم، به مامان بابامم که نمیشه حرفی زد میگن این هفته کل حقوقمونو دادیم دندونای تو و داداشتو درست کردیم دیگه بهتر از اینجا نبود که ببریمتون😭😭😭

منم اینجوریم تا اینکه از دو ردز پیش تا فکر میخواد بیاد تو سرم و کلافه ام کنه اینو میگم حسبنا الله و نعم الوکیل

باورت نمیشه چه آرامشی دارم تو این دو ردز خیلی بخون یا استغفار،. تا به فکر میخواد بباد تو ذهنت ذکر بگو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چجوری چفت نمیشه؟ 

یعنی باهاش راحت نیستم ، نخ دندونم خیلی سخت ازش رد میشه دوباره رفتم یه چند بار با مته اش کشید روش ولی باز حسش میکنم ، بعد میگه حساس شدی و برو دیگه به درست برس🥲

یعنی باهاش راحت نیستم ، نخ دندونم خیلی سخت ازش رد میشه دوباره رفتم یه چند بار با مته اش کشید روش ولی ...

راس میگه

عادت میکنی چن روز بگذره

اولش ادم‌حس میکنه عجیبه نخ دندونم کم کم میره

هر چه از دوست رسد نیکوست...
منم اینجوریم تا اینکه از دو ردز پیش تا فکر میخواد بیاد تو سرم و کلافه ام کنه اینو میگم حسبنا الله و ...

وای من ذهنم مریض تر از این حرفاست ، تازه داشتم جدی میخوندم الان از دور افتادم ، نگران دندونمم هستم همچنان

احتمالا حساس شدی روش فعلا ی مدت بیخیالش شو از حساسیتت کم بشه ، فوقش اوکی نشد بالاخره درستش می‌ک ...

والا من از بچگیم تو مطب دندون پزشکی بودم الان تا یه اتفاقی برای دندون میوفته آشفته ام تا درست بشه ، میگم یوقت بدتر نشه

راس میگه عادت میکنی چن روز بگذره اولش ادم‌حس میکنه عجیبه نخ دندونم کم کم میره

امیدوارم ، من تا کفر یکیو درنیارم ول کن نیستم ، البته شایدم واقعا ایندفعه مشکل خودش بوده باشه ، آخه نخ دندون رد نکرد همون موقع درصورتیکه معمولا انجام میدن برای پر کردن بعد میگه چرا شب خودت نخ دندون کشیدی و موادش شل بوده و ریختیش بهم