2737
2734
سلام
پسرم 3 سالس.راستش تردید داشتم این تاپیکو بزنم ولی دلو ردم به دریا
از وقتی این وروجک اومدهه رابطه جنسی من و شوشو عوض شده .یعنی تا میایم کاری کنیم بیدار میشه.دیشب دیگه شوشو حسابی عصبی شد.با خودش میگفت ما هنوز الفبای ازدواجو یاد نگرفتیمو لذت زندکیو نچشیدیم بچه دار شدیم.یهو دلم شکست از یه طرف به اون حق میدادم از یه طرفم بچم.
شماها چی کار میکنید این طور مواقع؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ma ham hamin moshkelo darim
man bazi vaghta enghad asabi misham ke nagoo vali shoharam bishtar khodesho control mikone
manam az in harfaei ke shoshot mizane mizanam pas ba in hesab manam dele shoharamo mishkanam
man kheili doost daram ke hame chi mesle ghabl she va kheili ham talash mikonam vali ta dokhtaram bekhabe enghad khastam ke halesho nadaram ya heseshrafte
پسر من که نوزاد بود تا نیت میکردیم کاری کنیم بیدار میشد و تا صبح هم نمیخوابید

هههههههههههههههههههه ولی الان خوبه خوابش سنگینه
خدایا خودت گفتتتتی در زمان سختی فراوان بگو: یا رؤف و یا رحیم

2738
ما هم این مشکل رو داریم ، گاهی براش کارتون میذاریم و فلنگو میبندیم میریم درو هم قفل میکنیم ولی بیشتر وقتا میاد پشت در و رابطمون با موزیک متن گریه پیش میره و خیلی اعصاب خورد کنیه، گاهی هم بچهء خوبی میشه و روی پام میخوابونمش و وقتی خوابش سنگین شد از فرصت استفاده میکنیم. باید تحمل کنیم دیگه، بهترین وقت برای عملیات صبح زوده که بچه خوابه خوابه
خب پس با این حساب همه درگیر این مشکل هستیم.اخه بدی این قضیه اینجاس که خوابه خوابه تا میایم شیطونی کنیم شاخکاش تکون میخوره .سنسور داره انگار
راستش من که گاهی خیلی خسته میشم از بهونه گیریاش و یه سری مشکلاتی که داره .ولی خودمو کنترل میکنم
فکر کنم برا رابطه و این حرفا خواب عصر از همه بهتره.ما موفق شدیم عصر گولش بزنیم:))
2706