2733
2739
عنوان

سلام راهکار برای زایمان می‌خوام

207 بازدید | 28 پست

سلام دوستان راه حل بدین چطور زود زایمان کنم خسته شدم ...سی و هشت هفته و شش روزم ..خیلی اذیتم دیگه از شهرستان اومدم مشهد ...خونه مامانم طولانی شده راحت نیستم دیگه می‌خوام زود بزام..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برو زایشگاه بزا دیگه😂

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نترس جانم که دستانم جدا شدنی نیست ز دستانت❤...این عشق بماند تا ابد در قلبت امااانت ❤ تویی ماهم پریزادم نه یک دل که صد دل به تو دادم ❤بدان که در بند تو  باشم آزاد آزااادم ❤

چ راحت از زاییدن حرف میزنی دوست عزیز 

دخترکی هجده ساله محکوم به جوانی و محکوم به عشق همسر . ادم های این شهر اسکیت های دخترک را جرم ولی اسکیت های پسر ۲۹ ساله را مهارت و حرفه میدانند عدالتتان این بود؟من و شما پناه اهالی نی نی سایتیم برعکس همتون کاری به راست و دروغش ندارم هم گناهش پای خودشه هم قاضیش یکی دیگس وظیفم راهنماییه :). لطفاً غلط املایی نگیر .کاربر olllll خواهرمه

من که دو تا بچمو به محض اینکه معاینه میشدم فرداش بدنیا میومدن همین هفته شما برو دکتر معاینه کنه شاید برای شما هم اثر داشته باشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی
2740

تیکرت که 3 هفته مونده هنوز

زور که نمیشه زایید😂

شهرزاد : اگه دوسش دارین حفظش کنین با چنگ و دندون. چون زمان که می گذره هیچ چیز سخت تر از،از دست دادن کسی نیست که برای از دست ندادنش باید با جون و دل می جنگیدین                                          🥰🥰🥰پای تو که وسط باشدانتظار شیرین می شود …!🥰🥰🥰
چ راحت از زاییدن حرف میزنی دوست عزیز 

این اخراش خیلی سخته ..کشاله رونم انقد درد می‌کنه نمیتونم راه برم ..نفسم بند اومده ..خونه مامانم با دوتا بچه ..اینجام برو بیا زیاد ..خسته شدم 

دقیقا منم دخترم معاینه شدم زاییدم فرداش ..راست میگی ها

خوب برو بیمارستان معطل نکن انشاالله به سلامتی زایمان کنی بچه سومته؟ منم سومیه دو سه هفته دیگه برای منم دعا کن منم طبیعی ام

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی
2706