2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینقدر به خودت تلقین نکن

فیلم اموزشی ببین توی اپارات پره

تمرین بکن با ماشین خودتون تو جاده های خلوت 

نترس بابا

خیلی از عزیزان معلولن ولی تلاش میکنن از پسش بر میان

فرنازشونمم از بوشهر 

شما جلسه ششم میخوای ماشین خاموش نشه؟ اونم سربالایی؟

باید ماشینو ورداری بری جاهایی که خلوته و اینقدر رانندگی کنی که واقعا خسته بشی. بعدش حدودا یک تا یک ماه و نیم بعد عادت میکنی!

(( آقا هستم )) 🙏🙏 وارد تاپیک خصوصی بانوان نمیشم. در ضمن کاربر قدیمی هستم!
عزيزم دو سال هر روز بايد پست فرمون بشيني تا راننده شي اونم ماشيناي متفاوت  با پنج جلسه كه شوما ...

بعد پنج جلسه بلد نیستم نیم کلاچ کنم و گاز بدم ماشین خاموش میشه یکم سربالایی بود امروز شوهرم گفت هیچی یاد نگرفتی😔😔😔

بیشترم سعی کن با ماشین خودتون بشینی

ماشین اموزشگاه چون مربی خودش پدال زیرپاش داره،‌خودش نامحسوس کنترل میکنه ولی تو نمیفهمی فک میکنی خودت داری میری و هیچوقت یاد نمیگیری

باید تنها انقدددد ازمون و خطا کنی تا یاد بگیری

جاهای خلوت برو با ماشین خودتون، هزار بارم خاموش کردی یا نتونستی پارک کنی، برات مهم نباشه.. انقد تمرین کن تا راه بیوفتی

ببین تو فقط عجولی  چرا نتونی ؟ بیشتر تمرین کن شده صد هزار بار تمرین کن

سه بار خاموش کردم گفتم نمیخام اصلا ترسیدم با ماشین آموزشگاه اصلا نمیترسم چون میدونم خودش کنترل ماشین داره 

2706