2733
2734
منم مثل استارتر هستم ولی من اصلا با ماشین خودمون تمرین نکردم  شما خیلی خوب انگیزه دادید چه قد ...

من یه بار به داداشم استرس دادم رفت تو دیوار 😂😂

البته آهسته زد. مقصر هم خودش بود! تازه رانندگی شروع کرده بود اما همش میرفت تو دل خیابونای شلوغ! قلبم میومد تو دهنم!!! اما برادر کوچیکترم رو بردم اطراف شهرمون که خلوته آروم و قشنگ یاد گرفت. چیزی که خودم درک کردم اینه که باید روزی ۲ روند تا عادت بشه! یا حداقل ۱ ساعتو حتما در روز باید رانندگی کرد.

(( آقا هستم )) 🙏🙏 وارد تاپیک خصوصی بانوان نمیشم. در ضمن کاربر قدیمی هستم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما جلسه چندمی و چقدر یاد گرفتی؟

من تمومش کردم دوازده جلسه رو 

ولی هیچ وقت با ماشین خودمون تمرین نکردم 

یه بار بابام ماشین رو گذاشت سر دروازه خونه گفت اینو بیار تو ، فک کن جلسه ششم بودم مثل تو

منم جوگیر شدم  ، کوبیدم به در 

اینقدر تحقیرم کرد که اره هیچی یاد نگرفتی 

ادم تو سه جلسه هم رانندگی رو یاد میگیره

اعتماد به نفسم کم شد ، البته تقصیر خودمم بود قبول دارم 

بعدش چهار بار عملی ازمون دادم و رد شدم  اون موقع مهر ماه بود بعدش به خاطر کنکور دیگه نرفتم 

الان باید بار پنجم برم 

مهلتش هم یک ساله فک کنم  میترسم بعد کنکور بذارم ، 

من یه بار به داداشم استرس دادم رفت تو دیوار 😂😂 البته آهسته زد. مقصر هم خودش بود! تازه رانندگی شرو ...

من هرروز دارم میشینم امروز جلسه پنجمه روزی دوساعت مربیم خیلی خوب اموزش میده حس میکنم من هوشم پایینه😐😂

امیدوارم همینجوری باشه و منم یاد بگیرم امروزم جای خلوت رفتیم یه جاده صاف ولی دیگه جاده تموم شد میخوا ...

کاملا طبیعیه! فقط ازش فرار نکنید و قبلش مثلا ۱ ساعت قبل به این فکر کنید که چطور نیم کلاج بگیرید یا دور بزنید! مالیدن ماشین یا روشن و خاموش کردن و گاهی هم کوبیدن کاملا طبیعیه مثل بچه ای که داره راه رفتن یاد میگیره! باید بخوره زمین تا یاد بگیره

من یه بار به داداشم استرس دادم رفت تو دیوار 😂😂 البته آهسته زد. مقصر هم خودش بود! تازه رانندگی شرو ...

حق با شماست ، منم باید خودم تمرین کنم 

منم وقتی جلسه ششم بودم ، بعدش بابام منو رسوند خونه 

ماشین رو سر دروازه خونه گذاشت 

گفت بیارش داخل !!!!

منم جوگیر شدم و هول کردم ماشین رو کوبیدم به دروازه 

کلی تحقیر شدم ، اصلا دیگه جرعت نمیکنم ماشین رو بردارم  گفت هیچی یاد نگرفتی و ادم با سه جلسه باید یاد بگیره

خودشون هم هیچ وقت نگفتن بیا تمرین کن 😔😔 

مثلا نصف شب یا جاهای خلوت دلم میخواد برم 

ولی خب نمیشه

حق با شماست ، منم باید خودم تمرین کنم  منم وقتی جلسه ششم بودم ، بعدش بابام منو رسوند خونه  ...

خب نباید اونقد زود ازتون این کار رو میخواست. عیب نداره کاملا طبیعیه. فقط نباید ولش کنید. باید اینقدر باهاش مواجه بشید تا اون کم بیاره... راهش همینه