2737
2739
عنوان

بنظرتون خودم آرایش کنم بده؟

79 بازدید | 12 پست

عروسی دخترعمومه، بنظرتون فقط آرایشگاه شینیون کنم بعدش خودم آرایش کنم زشته؟ درحد حرفه ای بلدنیستم یه کرم پودر و مداد و ریمل و رژ  و رژگونه، از آرایش سنگین هم بدم میاد هم گرون میشه برام ، حالا گفتم این دفعه یه کن با رژگونه زاویه هم بدم به صورتم. شما ببینید کسی اینجوریه بنظرتون زشت میاد؟

سخته، ولی چون میگذرد غمی نیست، پس "آرووووم باش، آرووووم" 

نه چه زشتی داشته باشه 

فقط کاره اضافه ای نکن همونطوری که بهت میاد ارایش کن اگه بهت نیاد نمیتونی پاکش کنی 

اگر روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون‌هایی که توی زندگی بیشتر از همه رنج کشیدن. رنج! نه به منزله غم. که غم هم میتونه شکلی از رنج باشه. رنجی که به معنی رشد و رسیدن به نورِ امید وسط تاریک ترین روزهای زندگیشون باشه. اون آدم‌ها شاید زیاد کتاب نخونده باشن. شاید سواد زیادی نداشته باشن. شاید پولدار نباشن. ولی عمیقن. انسان های عمیق رو دوس دارم. اینکه حتی با سکوتشون هم حرف های زیادی دارن. اگه یه روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون آدمایی که با رنج قد کشیدن ...

من عروسی دخترعموم البته کل عروسی ها سعی میکنم خیلی تو به نظربیام به نظرم چون دخترعموم برو ارایشگاه بگو میکاپ ساده بلشه

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه چه زشتی داشته باشه  فقط کاره اضافه ای نکن همونطوری که بهت میاد ارایش کن اگه بهت نیاد نمیتون ...

والا من اصلا عاشق پوست بدون آرایش خودمم، بدون کرم پودر و فلال و اینا، یه کم کک مکم دارما، ولی از حالا طبیعی پوستم بیشتر خوشم میاد تا اون وضع ماسیده و سنگین

2740

چون خودت میگی بلد نیستم بنظرم خوب نمیشه

من خودم بلد بودم عروسی پسر خاله ام.. آرایشگر مژه مصنوعی گذاشت برام خودم تو خونه میکاپ کردم باورم نمیشد این قدر ناز شدم همه میگفتن شکل عروسک شدی

الان عروسی هم خودشون آرایش میکنن خیلیم خوب

والا من اصلا دیگه روم نمیشه با آرایش سنگین برم بیرون

چون خودت میگی بلد نیستم بنظرم خوب نمیشه من خودم بلد بودم عروسی پسر خاله ام.. آرایشگر مژه مصنوعی گذا ...

منم بدم نمیاد مژه بذارم، یه کم چشام بولد بشه

منظورم سایه و خط چشمه، بلد نیستم، چشامو مداد میکشم و ریمل، بقیه رو درحد کار راه بیفته بلدم