2752
2734

سلام من عقدم و شوهرم گفته میخواد طلاقم بده منم افتادم گریه زاری و التماس و خواهش و زنگ و پیام که این کارو نکن حدود یه ماه همین کارم بود تا دیدم فایده نداره گفتم دیگه جهنم برو هرکاری میخوای بکن اونم گفت فردا میرم دادگاه و همه چیزو تموم میکنم و الان سه ماه گذشته و دادگاه نرفته و هرکی ازش میپرسه داری جدا میشی میگه نه و این مزخرفات کی گفته اما به خودم میگه من دیگه جای سازشی با تو برام نمونده میخوام طلاقت بدم خواستم بدونم میخواد چیکار بنظرتون و چطوری اثر التماس هایی که کردمو از بین ببرم خواهشا هی نپرسین دلیلش چیه دلیلش چیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بگو زودتر لطفا اقدام کن برای مهریه ام برنامه دارم

به خواهرش گفتم همون موقع گفتم از یک ریال نمیگذرم همه شو میخوام اونام دیگه هیچی نگفتن انگار مردن این سه ماه هیچ خبری ازشون نیست

هیچی تو ماشینش سیگار دیدم به باباش گفتم گفت نباید میگفتی آبرومو بردی دیگه نمیخوامت

نامزدت بچه است هنوز

سر این قضیه که آدم نمیره درخواست طلاق بده

بنظرم دیگه ن پیام بده نه جواب پیاماش رو

اگرم حرف طلاق زدن بی تفاوت باش

نامزدت بچه است هنوز سر این قضیه که آدم نمیره درخواست طلاق بده بنظرم دیگه ن پیام بده نه جواب پیاماش ...

باباشم بهش گفت گفت تو معنی زندگیو نمیدونی اونم گفته تو باعث شدی بابام این حرفو بهم بزنه. و اینک اصلا زنگ و پیام نمیده که بخوام جواب ندم😑