2733
2734
عنوان

چه آبرسانی استفاده میکنید و راضی هستید پوست دهیدراته

| مشاهده متن کامل بحث + 1307 بازدید | 42 پست
ژوت پوست چرب میزنم سبکه خوبه  سیمپل هم شنیدم خوبه با نوتریژینا قبلا درمالیفت و ژنو و مدیلن و ...

من پوستم چربه ولی کم آبه اصلا خیلی بد میشه نه میتونم محصول پوست خشک استفاده کنم نه چرب صورتم پر شده خطوط ریز ریز پوستم شکننده شده ۴۵۰ دادم آبرسان کامپودرما داروخونه گفت این برای پوستت مناسبه ولی میزنم صورتم سوزش میگیره بدتر خشک شده 

کاربری سوم  
حتما میخرم ازش منم پوست پوست میشه.حالت کشیدگی دارم. انگار کدر شده. مررسی عزیزم

قربانت

اسکراب هم موثره

من ژل پاک کننده لوفا میزنم مارک پرایم اونم خیلی موثره 

قیمت اونم مناسبه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

قربانت اسکراب هم موثره من ژل پاک کننده لوفا میزنم مارک پرایم اونم خیلی موثره  قیمت اونم مناس ...

دست گلت درد نکنه.

اسماشونو ذخیرع کزدم.😘😘

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

من سرم ابرسان درمالوگ میزنم.هیالورونیک اسید داره و اکسیژن رسان پوست هست.اما من پوستم دهیدراتاسیون نیست.شنیدم کسایی که پوست دهیدراتاسیون دارن ،بهد ابرسان باید مرطوب کننده بزنن.البته نمیدونم چقدر این حرف صحت داره

بله گلم دهیدراته بود الان به طور منظم ابرسان میزنم و هفته ای یکبار اسکراب ماسک آبرسان هم خیلی موث ...

من اگه اسکراپ بزنم پوستم سریع واکنش نشون میده از بس نازکه حالا آبرسان کامپودرما گرفتم بدتر خشک،کرده کلی تاکید کردم لایه بردار نداشته باشه گفت نه خیالت راحت ولی انگاری داره میزنم پوستم میسوزه اولش بعدش پر میشه از خطوط ریز ریز از بس خشک میشه 

کاربری سوم  

آبرسان خالی ، نه تنها فایده خاصی نداره بلکه ممکنه حتی پوست رو بدتر خشک کنه

یا کلا هزینه الکی نکن نخر

یا اگه میخری یه محصولی بخر که خودش هم آبرسان باشه هم مرطوب کننده. اگه پوستت خیلی خشکه آبرسان-مرطوب کننده سراوی مثل آب رو آتیشه. ضمنا یادت نره آبرسان-مرطوب کننده رو 

روی پوست نمدار بزنی

من اگه اسکراپ بزنم پوستم سریع واکنش نشون میده از بس نازکه حالا آبرسان کامپودرما گرفتم بدتر خشک،کرده ...

بعضی اسکراب ها خاصیت پیلینگ دارن یعنی مثل لایه بردار عمل میکنن

بعضی اسکراب ها خاصیت پاک کنندگی دارن

آلودگی های منافذ رو از بین میبرن و اتفاقا پوست پدیرای آبرسان میشه

اینا رو دکترم بهم گفت

من ژل پاک کننده لوفا میزنم

تو رفع پوست پوسته شدن و کدری پوستم خیلی موثر بوده

من سرم ابرسان درمالوگ میزنم.هیالورونیک اسید داره و اکسیژن رسان پوست هست.اما من پوستم دهیدراتاسیون نی ...

اره من این آبرسانی که گرفتم اسمش کامپودرما حتی روش مرطوب کننده هم میزنم احساس خشکی بیشتز دارم انگار مناسب پوستم نیست 

کاربری سوم  
2706