2733
2734
عنوان

توجه کردید کاربرای نی نی سایت خیلی کم شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1077 بازدید | 131 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوشا به حال اونایی که تونستن نی نی سایت و ترک کنن‌

من که از کار و زندگی میندازتم

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
از بس نر زیاد شده خانم ها رفتن

نه بابا ربطی نداره 

از بس قوانینشون هرروز داره بد و بدتر میشه

من این کاربری و از قبل داشتم و بعدش کلا رمزشو فراموش کردم حتی یادم رفت این کاربری و دارم و چنین دلنوشته های رو به اشتراک گذاشتم. من فحش متاسفانه زیاد میدم ولی ازتون میخوام که جایی فحش دادم نترکونیدم چون میخوام این کاربریو داشته باشم و هرچندسال یه بار بیام و دوباره دلنوشته هامو بخونم و با دوستان گپ بزنم. یه فحش دیگه سخت نگیرید.
2731

خیییییلی کم شده تعداد کاربرای فعال 

تاپیک ها سرد و بی مزه شده

هیچی مثل چند سال قبل نیست.

اکثر تاپیکا مذهبی شده و کاربرای مذهبی افراطی زیاد شدن.

کاربرای خوبم رفتن

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
خوشا به حال اونایی که تونستن نی نی سایت و ترک کنن‌ من که از کار و زندگی میندازتم

وای منم 

کلا اعتیاد اوره 

من نزدیک یک سال نیومدم الان باز یک ماهه معتادش شدم

من این کاربری و از قبل داشتم و بعدش کلا رمزشو فراموش کردم حتی یادم رفت این کاربری و دارم و چنین دلنوشته های رو به اشتراک گذاشتم. من فحش متاسفانه زیاد میدم ولی ازتون میخوام که جایی فحش دادم نترکونیدم چون میخوام این کاربریو داشته باشم و هرچندسال یه بار بیام و دوباره دلنوشته هامو بخونم و با دوستان گپ بزنم. یه فحش دیگه سخت نگیرید.
از بس نر زیاد شده خانم ها رفتن

دو روزه اومدی پونصدتا کامنت داری فکر کنم پونصدتاش تو تاپیک همه نوشتی نر تو سایت زیاده خب تو چیکار به نرا داری 

😂😐 هرکجا میرم همین کامنت شما میبینم 

بی هیچ بهانه‌ای سراغم را بگیر ⁦🐣
خیییییلی کم شده تعداد کاربرای فعال  تاپیک ها سرد و بی مزه شده هیچی مثل چند سال قبل نیست. اکث ...

دقیقا 

همه بچه و زبون دراز 

حتی نمیتونی باهاش منطقیو درست حرف بزنی 

یهو پاچتو میگیرن سر یه حرف یا شوخی الکی

دو روزه اومدی پونصدتا کامنت داری فکر کنم پونصدتاش تو تاپیک همه نوشتی نر تو سایت زیاده خب تو چیکار به ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

وای منم  کلا اعتیاد اوره  من نزدیک یک سال نیومدم الان باز یک ماهه معتادش شدم

سلام معتاد😄

من از ۹ صبح بیدارم. هی میخوام بپاشم ولی نمیشه.

الان ۱۱و ۱۷ دقیقس

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
فک کنم بیشتر بخاطر اینکه سوالات تکراری و پیش پا افتادس،هر چیز چرتی ک ب ذهنشون میرسه میپرسن برا همون ...

اره 

منم اصلا سوال با کاربریم نمیپرسم 

چون سوالامو میگردم توی تاپیکای قدیمی که همه منطقی تر و پخته تر بودن میپرسم 

ولی اینجا یه سریا یه سوال که بارها پرسیده شده رو میپرسن دوباره

سلام معتاد😄 من از ۹ صبح بیدارم. هی میخوام بپاشم ولی نمیشه. الان ۱۱و ۱۷ دقیقس

منم🤣🤣🤣🤣

2706