2733
2734
عنوان

سردرد صبحگاهی

74 بازدید | 14 پست

سمت چپ پیشونیم وچشم چپم درد میکنه کسی میدونه چیه؟ احتمال داره مال میگرن باشه؟ 

خدایا خودت شاهدی خودت میبینی اشک هایی که میریزم. خودت تقاص دل شکسته من راازش بگیر. بسه امتحان خسته ام دیگه خدایا بسه.... 
دقیق نمیدونم نزدیک بخاری نخواب اگه سرت سمت بخاری باشه صبح احساس سردرد میکنی 

اصلا سمت بخاری نمیخوابم شوهرم میخخوابه

خدایا خودت شاهدی خودت میبینی اشک هایی که میریزم. خودت تقاص دل شکسته من راازش بگیر. بسه امتحان خسته ام دیگه خدایا بسه.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اهان،بعضی هاشب برن حموم موهاشون خب باسشوار خشک نکنند سردرد میگیرن دیگه بقیه موارد رو نمیدونم

ممنونم

احتمالا. منم میگرن دارم سمت چپ چشم گوش گردنم. فقط سمت چپم

منم فقط سمت چپه

عزیزم بادکش بنداز خوب میشی

الان با چی خوب بشم؟ ظهر میخوام برم مدرسه دخترم قرص هم خوردم فایده نداشت 

الان با چی خوب بشم؟ ظهر میخوام برم مدرسه دخترم قرص هم خوردم فایده نداشت 

عزیزم پشت گردنت سه تا بادکش بنداز خوب خوب میشی یک ربع زمان نمیبره. کسی رو داری برات بندازه؟

سلامتی و خوشبختی دخترم
عزیزم پشت گردنت سه تا بادکش بنداز خوب خوب میشی یک ربع زمان نمیبره. کسی رو داری برات بندازه؟

نه متاسفانه 

اگه بیشتر از یک روز طول بکشه به احتمال زیاد میگرنه

دیشب تا حالا 

2706